Registration Fee:
All teams paid
Some teams paid
No fees paid

Liste der registrierten Teams

Club Team name Category Payment status
AIK Flickor 09 All teams paid
AIK Flickor 09 All teams paid
Alvik Basket Ålsten Pojkar 12 All teams paid
Alvik Basket Grön Flickor 10 All teams paid
Alvik Basket Vit Flickor 10 All teams paid
Alvik basket (Abrahamsberg P12) Pojkar 12 All teams paid
Alvik basket (Abrahamsberg P12) Pojkar 12 All teams paid
Alviks BBK – Basket M12 Pojkar 12 All teams paid
Alviks BBK – Basket M12 Pojkar 12 All teams paid
Aros Basket Pojkar 12 All teams paid
Aros Basket Vit Pojkar 11 All teams paid
Aros Basket Flickor 12 All teams paid
Aros Basket Flickor 08 All teams paid
Bollstanäs Flickor 07 All teams paid
BYN Basket - Sunderby SK Basket Pojkar 07 All teams paid
Danderyd Basket BLÅ Pojkar 10 All teams paid
Danderyd Basket RÖD Pojkar 10 All teams paid
Danderyd Basket VIT Pojkar 10 All teams paid
Duvbo IK 2 Duvbo Gul Pojkar 11 All teams paid
Duvbo IK 3 Duvbo Grön Pojkar 11 All teams paid
Duvbo IK 1 Duvbo Blå Pojkar 11 All teams paid
Duvbo IK Pojkar 11 All teams paid
Duvbo IK Vit Pojkar 10 All teams paid
Duvbo IK Röd Pojkar 10 All teams paid
Duvbo IK Flickor 12 All teams paid
Duvbo IK Flickor 12 All teams paid
Duvbo IK Blå Flickor 11 All teams paid
Duvbo IK Lila Flickor 10 All teams paid
Duvbo IK Vit Flickor 09 All teams paid
Duvbo IK Grå Flickor 09 All teams paid
Duvbo IK F09 Flickor 08 All teams paid
Eskilstuna Basket Blå Pojkar 12 All teams paid
Eskilstuna Basket Vit Pojkar 12 All teams paid
Eskilstuna Basket Orange Pojkar 11 All teams paid
Eskilstuna Basket Vit Pojkar 11 All teams paid
Eskilstuna Basket Blå Pojkar 11 All teams paid
Eskilstuna Basket Blå Pojkar 10 All teams paid
Eskilstuna Basket Vit Pojkar 10 All teams paid
Eskilstuna Basket Pojkar 10 All teams paid
Eskilstuna Basket Blå Pojkar 09 All teams paid
Eskilstuna Basket Vit Pojkar 09 All teams paid
Eskilstuna Basket Orange Pojkar 08 All teams paid
Eskilstuna Basket Vit Pojkar 08 All teams paid
Eskilstuna Basket Blå Pojkar 08 All teams paid
Eskilstuna Basket Pojkar 07 All teams paid
Eskilstuna Basket Vit Flickor 12 All teams paid
Eskilstuna Basket Blå Flickor 12 All teams paid
Eskilstuna Basket Björnarna Flickor 11 All teams paid
Eskilstuna Basket Flickor 10 All teams paid
Eskilstuna Basket Flickor 09 All teams paid
Eskilstuna Basket Flickor 08 All teams paid
Esklstuna Basket Flickor 11 All teams paid
Esklstuna Basket Flickor 10 All teams paid
Fryshuset Älvsjö Pojkar 09 All teams paid
Fryshuset Skarpnäck Pojkar 09 All teams paid
Fryshuset Björkhagen Pojkar 09 All teams paid
Fryshuset Årsta/Älvsjö Flickor 10 All teams paid
Fryshuset Basket Älvsjö Pojkar 12 All teams paid
Fryshuset Basket Fruängen Pojkar 11 All teams paid
Fryshuset Basket Maria Pojkar 11 All teams paid
Fryshuset Basket Hamnen Pojkar 11 All teams paid
Fryshuset Basket Viken Pojkar 11 All teams paid
Fryshuset Basket Örby Pojkar 11 All teams paid
Fryshuset Basket Katarina Norra Flickor 11 All teams paid
Fryshuset Basket Telefonplan Flickor 11 All teams paid
Fryshuset Basket Hägersten Flickor 11 All teams paid
Fryshuset Basket Hägersten Svart Flickor 10 All teams paid
Fryshuset Basket Sjöstaden Flickor 10 All teams paid
Fryshuset Basket Vinterviken Flickor 10 All teams paid
Fryshuset Basket Hägersten Vit Flickor 10 All teams paid
Fryshuset Södermalm Vit Flickor 10 All teams paid
Fryshuset Södermalm Svart Flickor 10 All teams paid
FÄRNEBO EAGLES Flickor 09 All teams paid
Haga Haninge Flickor 11 All teams paid
Haga Haninge Röd Flickor 10 All teams paid
Haga Haninge Vit Flickor 10 All teams paid
Haga Haninge Flickor 09 All teams paid
Haga Haninge Flickor 09 All teams paid
Hammarby Basket City Pojkar 07 All teams paid
Hammarby Basket Grön Flickor 11 All teams paid
Hammarby Basket Vit Flickor 11 All teams paid
Högsbo Lions Flickor 09 All teams paid
IK Eos Grön Flickor 09 All teams paid
IK Eos Vit Flickor 09 All teams paid
Katrineholms IF Pojkar 11 All teams paid
Katrineholms IF Pojkar 10 All teams paid
Katrineholms IF Pojkar 08 All teams paid
Katrineholms IF Flickor 11 All teams paid
KFUM Blackebergs IK Norra Ängby Pojkar 12 All teams paid
KFUM Blackebergs IK BAcklura Vit Pojkar 12 All teams paid
KFUM Blackebergs IK Backlura Röd Pojkar 12 All teams paid
KFUM Blackebergs IK Kälvesta Pojkar 12 All teams paid
KFUM Blackebergs IK Södra Ängby Pojkar 12 All teams paid
KFUM Blackebergs IK Ekerö Pojkar 12 All teams paid
KFUM Blackebergs IK Nälsta Röd Pojkar 11 All teams paid
KFUM Blackebergs IK Nälsta Vit Pojkar 11 All teams paid
KFUM Blackebergs IK Norra Ängby Pojkar 11 All teams paid
KFUM Blackebergs IK Villastan Pojkar 11 All teams paid
KFUM Blackebergs IK Ekerö Pojkar 11 All teams paid
KFUM Blackebergs IK Kälvesta Vit Flickor 12 All teams paid
KFUM Blackebergs IK Norra Ängby Flickor 12 All teams paid
KFUM Blackebergs IK Södra Ängby Flickor 12 All teams paid
KFUM Blackebergs IK Beckomberga Flickor 12 All teams paid
KFUM Blackebergs IK Kälvesta Röd Flickor 12 All teams paid
KFUM Blackebergs IK Kälvesta Svart Flickor 12 All teams paid
KFUM Blackebergs IK Ängby-Beckomberga Flickor 11 All teams paid
KFUM Blackebergs IK Villastan Svart Flickor 11 All teams paid
KFUM Blackebergs IK Villastan Röd Flickor 11 All teams paid
KFUM Blackebergs IK Nälsta Flickor 11 All teams paid
KFUM Blackebergs IK Ekerö Flickor 11 All teams paid
KFUM Blackebergs IK Villastan Vit Flickor 11 All teams paid
KFUM Blackebergs IK Kälvesta Röd Flickor 11 All teams paid
Kfum Gävle Basket svart Pojkar 09 All teams paid
Kfum Gävle Basket vit Pojkar 09 All teams paid
Kfum Huddinge Basket Röd Pojkar 12 All teams paid
Kfum Huddinge Basket Svart Pojkar 12 All teams paid
Kfum Huddinge Basket Svart Pojkar 11 All teams paid
Kfum Huddinge Basket RÖD Pojkar 11 All teams paid
Kfum Huddinge Basket Röd Pojkar 10 All teams paid
Kfum Huddinge Basket Svart Pojkar 10 All teams paid
Kfum Huddinge Basket Vit Pojkar 10 All teams paid
Kfum Huddinge Basket Svart Pojkar 09 All teams paid
Kfum Huddinge Basket Vit Pojkar 09 All teams paid
Kfum Huddinge Basket Röd Pojkar 08 All teams paid
Kfum Huddinge Basket Svart Pojkar 08 All teams paid
Kfum Huddinge Basket Vit Pojkar 08 All teams paid
Kfum Huddinge Basket Röd Flickor 12 All teams paid
Kfum Huddinge Basket Svart Flickor 11 All teams paid
Kfum Huddinge Basket Röd Flickor 11 All teams paid
Kfum Huddinge Basket Svart Flickor 10 All teams paid
Kfum Huddinge Basket Röd Flickor 10 All teams paid
Kfum Huddinge Basket Flickor 09 All teams paid
Kfum Huddinge Basket Röd Flickor 08 All teams paid
Kfum Huddinge Basket Svart Flickor 08 All teams paid
KFUM Karlskoga Basket Pojkar 08 All teams paid
Kfum Örebro blå Pojkar 10 All teams paid
Kfum Örebro vit Pojkar 10 All teams paid
KFUM Östersund Basket Ungdom Celtics Blå Pojkar 10 All teams paid
KFUM Östersund Basket Ungdom Celtics Vit Pojkar 09 All teams paid
Kullavik Flickor 07 All teams paid
Kungsholmen Basket Konradsberg Pojkar 12 All teams paid
Kungsholmen Basket Eira Vit Pojkar 12 All teams paid
Kungsholmen Basket Eira Grå Pojkar 12 All teams paid
Kungsholmen Basket Konradsberg Pojkar 11 All teams paid
Kungsholmen Basket Eira Grå Pojkar 11 All teams paid
Kungsholmen Basket Eira Vit Pojkar 11 All teams paid
Kungsholmen Basket Eira Pojkar 10 All teams paid
Kungsholmen Basket Konradsberg Pojkar 10 All teams paid
Kungsholmen Basket Kristineberg Pojkar 09 All teams paid
Kungsholmen Basket Pojkar 08 All teams paid
Kungsholmen Basket Essingen Flickor 12 All teams paid
Kungsholmen Basket Eira Flickor 12 All teams paid
Kungsholmen Basket Konradsberg Grå Flickor 12 All teams paid
Kungsholmen Basket Konradsberg Vit Flickor 12 All teams paid
Kungsholmen Basket Essingen Flickor 11 All teams paid
Kungsholmen Basket Kristineberg Flickor 11 All teams paid
Kungsholmen Basket Konradsberg Vit Flickor 11 All teams paid
Kungsholmen Basket Kristineberg Vit Flickor 11 All teams paid
Kungsholmen Basket Konradsberg Grå Flickor 11 All teams paid
Kungsholmen Basket Kristineberg Flickor 10 All teams paid
Kungsholmen Basket Eira Flickor 10 All teams paid
Kungsholmen Basket Vit Flickor 09 All teams paid
Kungsholmen Basket Grå Flickor 09 All teams paid
Kungsholmen Basket Grå Flickor 08 All teams paid
Kungsholmen Basket Vit Flickor 08 All teams paid
Linköpings Basketklubb Pojkar 10 All teams paid
Linköpings Basketklubb Pojkar 10 All teams paid
Lobas röd Pojkar 11 All teams paid
Lobas vit Pojkar 11 All teams paid
Lobas svart Pojkar 11 All teams paid
Norrköping Dolphins Flickor 12 All teams paid
Norrköping Dolphins Flickor 12 All teams paid
Ockelbo Basket Pojkar 10 All teams paid
Ockelbo Basket Flickor 10 All teams paid
Saltsjöbadens IF Flickor 12 All teams paid
Saltsjöbadens IF Flickor 11 All teams paid
Sandviken Basket Pojkar 08 All teams paid
Sigtuna Basket Svart Flickor 12 All teams paid
Sigtuna Basket Röd Flickor 12 All teams paid
Sigtuna Basket Flickor 10 All teams paid
Sigtuna Basket Flickor 10 All teams paid
Skuru Basket Grön Flickor 12 All teams paid
Skuru Basket Vit Flickor 12 All teams paid
Skuru Basket Vit Flickor 10 All teams paid
Skuru Basket Grön Flickor 10 All teams paid
Söderköping Basket Pojkar 10 All teams paid
Södertälje BBK Öst Flickor 09 All teams paid
Södertälje BBK Väst Flickor 09 All teams paid
Tumba basket Flickor 11 All teams paid
Tyresö Basket Pojkar 12 All teams paid
Tyresö Basket Pojkar 11 All teams paid
Tyresö Basket Pojkar 10 All teams paid
Tyresö Basket Pojkar 09 All teams paid
Tyresö Basket Pojkar 08 All teams paid
Tyresö Basket Pojkar 07 All teams paid
Tyresö Basket Flickor 11 All teams paid
Tyresö Basket Flickor 10 All teams paid
Tyresö Basket Flickor 09 All teams paid
Tyresö Basket Flickor 07 All teams paid
Täby Basket Röd Pojkar 11 All teams paid
Täby Basket Vit Pojkar 11 All teams paid
Täby Basket Vit Pojkar 10 All teams paid
Täby Basket Röd Pojkar 10 All teams paid
Täby Basket Vit Pojkar 07 All teams paid
Täby Basket Röd Pojkar 07 All teams paid
Täby Basket Vit Flickor 11 All teams paid
Täby Basket Röd Flickor 11 All teams paid
Täby Basket Röd Flickor 10 All teams paid
Täby Basket Vit Flickor 10 All teams paid
Täby Basket Flickor 09 All teams paid
Täby Basket Flickor 07 All teams paid
Täby Basket Röd Pojkar 08 All teams paid
Täby Basket Röd Pojkar 08 All teams paid
Uppsala Basket Flickor 10 All teams paid
Uppsala Basket Flickor 10 All teams paid
Viby basket Röd Flickor 12 All teams paid
Viby basket Vit Flickor 12 All teams paid
Visby BBK Flickor 08 All teams paid
Västerås Pojkar 12 All teams paid
Västerås Pojkar 12 All teams paid
Västerås Pojkar 11 All teams paid
Västerås Pojkar 11 All teams paid
Västerås Basket Blå Pojkar 10 All teams paid
Västerås Basket Vit Pojkar 10 All teams paid
Västerås Basket Pojkar 09 All teams paid
Västerås Basket Vit Pojkar 08 All teams paid
Västerås Basket Blå Pojkar 08 All teams paid
Västerås Basket Pojkar 07 All teams paid
Västerås Basket Blå Flickor 09 All teams paid
Västerås Basket Vit Flickor 09 All teams paid
Åkersberga Gul Pojkar 10 All teams paid
Åkersberga Röd Pojkar 10 All teams paid
Åkersberga basket Gul Pojkar 09 All teams paid
Åkersberga basket Röd Pojkar 09 All teams paid
Östersund Basket Sparks 1 Flickor 12 All teams paid
Östersund Basket Sparks 2 Flickor 12 All teams paid
Östersund Basket Flickor 11 All teams paid
Östersund Basket Ungdom HU15 Pojkar 09 All teams paid
Östersund Basket Ungdom HU15 Pojkar 08 All teams paid
Östersund Basket Ungdom Clippers Pojkar 07 All teams paid
Östersunds basket, Lillsjö Heat Flickor 11 All teams paid
Östersunds basket, Lillsjö Heat Flickor 11 All teams paid