Registration Fee:
All teams payed
Some teams payed
No fees payed

Liste der registrierten Teams

Club Category Team name Payment status
AIK Basket Pojkar 09 AIK Basket Vit All teams payed
AIK Basket Pojkar 09 AIK Basket Svart All teams payed
AIK Basket Pojkar 09 AIK Basket Gul All teams payed
AIK Basket Pojkar 08 AIK Basket Gul All teams payed
AIK Basket Pojkar 08 AIK Basket Svart All teams payed
AIK Basket Pojkar 07 AIK Basket All teams payed
AIK Basket Pojkar 06 AIK Basket Svart All teams payed
AIK Basket Pojkar 06 AIK Basket Gul All teams payed
AIK Basket Pojkar 05 AIK Basket All teams payed
AIK Basket Flickor 09 AIK Basket Svart All teams payed
AIK Basket Flickor 09 AIK Basket Vit All teams payed
AIK Basket Flickor 08 AIK Basket Vit All teams payed
AIK Basket Flickor 08 AIK Basket Gul All teams payed
AIK Basket Flickor 08 AIK Basket Svart All teams payed
AIK Basket Flickor 07 AIK Basket Svart All teams payed
AIK Basket Flickor 07 AIK Basket Gul All teams payed
AIK Basket Flickor 06 AIK Basket Svart All teams payed
AIK Basket Flickor 05 AIK Basket Gul All teams payed
AIK Basket Flickor 05 AIK Basket Svart All teams payed
Alvik Basket Pojkar 09 Alvik Basket 2 Alvik Vit All teams payed
Alvik Basket Pojkar 09 Alvik Basket 1 Alvik Grön All teams payed
Aros Basket Pojkar 08 Aros Basket All teams payed
Aros Basket Pojkar 07 Aros Basket All teams payed
Aros Basket Pojkar 06 Aros Basket All teams payed
Aros Basket Pojkar 04 Aros Basket All teams payed
Aros Basket Flickor 08 Aros Basket All teams payed
Aros Basket Flickor 07 Aros Basket All teams payed
Aros Basket Flickor 06 Aros Basket All teams payed
Djursholm Indians Pojkar 08 Djursholm Indians All teams payed
Djursholm Indians Pojkar 07 Djursholm Indians 2 All teams payed
Djursholm Indians Pojkar 07 Djursholm Indians 1 All teams payed
Djursholm Indians Pojkar 06 Djursholm Indians P06 All teams payed
Djursholm Indians Pojkar 05 Djursholm Indians 2 All teams payed
Djursholm Indians Pojkar 05 Djursholm Indians 1 All teams payed
Djursholm Indians Flickor 09 Djursholm Indians 3 All teams payed
Djursholm Indians Flickor 09 Djursholm Indians 2 All teams payed
Djursholm Indians Flickor 08 Djursholm Indians Vit All teams payed
Djursholm Indians Flickor 08 Djursholm Indians Röd All teams payed
Djursholm Indians P09 Pojkar 09 Djursholm Indians P09 All teams payed
Duvbo IK Flickor 09 Duvbo IK Röd All teams payed
Duvbo IK Flickor 09 Duvbo IK Svart All teams payed
Duvbo IK Flickor 09 Duvbo IK Vit All teams payed
Duvbo IK Flickor 09 Duvbo IK Grå All teams payed
Duvbo IK Flickor 08 Duvbo IK 1 All teams payed
Duvbo IK Flickor 08 Duvbo IK 2 All teams payed
Duvbo IK Flickor 08 Duvbo IK 3 All teams payed
Duvbo IK Flickor 07 Duvbo IK 2 All teams payed
Duvbo IK Flickor 07 Duvbo IK 1 All teams payed
Duvbo IK Flickor 06 Duvbo IK All teams payed
Eskilstuna Basket Pojkar 09 Eskilstuna Basket 2 All teams payed
Eskilstuna Basket Pojkar 09 Eskilstuna Basket 1 All teams payed
Eskilstuna Basket Pojkar 08 Eskilstuna Basket 3 All teams payed
Eskilstuna Basket Pojkar 08 Eskilstuna Basket 1 All teams payed
Eskilstuna Basket Pojkar 08 Eskilstuna Basket 2 All teams payed
Eskilstuna Basket Pojkar 06 Eskilstuna Basket 1 All teams payed
Eskilstuna Basket Pojkar 06 Eskilstuna Basket 2 All teams payed
Eskilstuna Basket Pojkar 05 Eskilstuna Basket All teams payed
Eskilstuna Basket Pojkar 04 Eskilstuna Basket All teams payed
Eskilstuna Basket Flickor 08 Eskilstuna Basket 08/09 Årby 1 All teams payed
Eskilstuna Basket Flickor 08 Eskilstuna Basket 08/09 Årby 2 All teams payed
Eskilstuna Basket Flickor 08 Eskilstuna Basket 08/09 Edvardslund All teams payed
Eskilstuna Basket Flickor 06 Eskilstuna Basket F-06 All teams payed
Eskilstuna Basket Flickor 05 Eskilstuna Basket F-06 All teams payed
Eskilstuna Basket Flickor 04 Eskilstuna Basket All teams payed
Fryshuset Basket Pojkar 09 Fryshuset Basket Älvsjö All teams payed
Fryshuset Basket Flickor 08 Fryshuset Basket Hägersten All teams payed
Fryshuset Basket Flickor 07 Fryshuset Basket Bagis 2 All teams payed
Fryshuset Basket Flickor 07 Fryshuset Basket Bagis 1 All teams payed
Fryshuset Älvsjö Flickor 09 Fryshuset Älvsjö All teams payed
Fubb Flickor 07 Fubb All teams payed
FUBB Basket Pojkar 08 FUBB Basket All teams payed
Färnebo Eagles Flickor 09 Färnebo Eagles All teams payed
Haga Haninge Pojkar 08 Haga Haninge All teams payed
Haga Haninge Flickor 09 Haga Haninge 2 All teams payed
Haga Haninge Flickor 09 Haga Haninge 1 All teams payed
Haga Haninge Flickor 08 Haga Haninge All teams payed
Hammarby Basket Pojkar 07 Hammarby Basket All teams payed
Hammarby Farsta Pojkar 07 Hammarby Farsta All teams payed
Huddinge basket Pojkar 08 Huddinge basket Svart All teams payed
Huddinge basket Pojkar 06 Huddinge basket Svart B All teams payed
Huddinge basket Pojkar 06 Huddinge basket Svart A All teams payed
Huddinge basket Pojkar 06 Huddinge basket Röd All teams payed
Huddinge basket Pojkar 05 Huddinge basket Svart All teams payed
Huddinge basket Flickor 08 Huddinge basket Vit A 2 All teams payed
Huddinge basket Flickor 08 Huddinge basket Vit A 1 All teams payed
Huddinge basket Flickor 08 Huddinge basket Vit B All teams payed
Huddinge basket Flickor 07 Huddinge basket Svart All teams payed
Huddinge basket Flickor 06 Huddinge basket Röd All teams payed
Huddinge basket Flickor 06 Huddinge basket Svart All teams payed
Huddinge basket Flickor 05 Huddinge basket All teams payed
Huddinge basket Flickor 04 Huddinge basket All teams payed
KFUM 135 Tyresö Flickor 09 KFUM 135 Tyresö All teams payed
KFUM Blackebergs IK Pojkar 09 KFUM Blackebergs IK Nälsta All teams payed
KFUM Blackebergs IK Pojkar 09 KFUM Blackebergs IK Ängby All teams payed
KFUM Blackebergs IK Pojkar 09 KFUM Blackebergs IK 1 All teams payed
KFUM Blackebergs IK Pojkar 09 KFUM Blackebergs IK Villastan All teams payed
KFUM Blackebergs IK Pojkar 09 KFUM Blackebergs IK Ekerö All teams payed
KFUM Blackebergs IK Pojkar 08 KFUM Blackebergs IK Villastan Vit All teams payed
KFUM Blackebergs IK Pojkar 08 KFUM Blackebergs IK East Röd All teams payed
KFUM Blackebergs IK Pojkar 08 KFUM Blackebergs IK East Vit All teams payed
KFUM Blackebergs IK Pojkar 08 KFUM Blackebergs IK Villastan Röd All teams payed
KFUM Blackebergs IK Pojkar 08 KFUM Blackebergs IK East Svart All teams payed
KFUM Blackebergs IK Flickor 09 KFUM Blackebergs IK 1 All teams payed
KFUM Blackebergs IK Flickor 09 KFUM Blackebergs IK Ekerö All teams payed
KFUM Blackebergs IK Flickor 09 KFUM Blackebergs IK Villastan All teams payed
KFUM Blackebergs IK Flickor 09 KFUM Blackebergs IK Backlura All teams payed
KFUM Blackebergs IK Flickor 09 KFUM Blackebergs IK Nälsta All teams payed
KFUM Blackebergs IK Flickor 09 KFUM Blackebergs IK Kälvesta All teams payed
KFUM Blackebergs IK Flickor 09 KFUM Blackebergs IK Ängby All teams payed
KFUM Blackebergs IK Flickor 08 KFUM Blackebergs IK Nälsta Vit All teams payed
KFUM Blackebergs IK Flickor 08 KFUM Blackebergs IK Beckomberga Vit All teams payed
KFUM Blackebergs IK Flickor 08 KFUM Blackebergs IK Ängby-Blackeberg All teams payed
KFUM Blackebergs IK Flickor 08 KFUM Blackebergs IK Nälsta Röd All teams payed
KFUM Blackebergs IK Flickor 08 KFUM Blackebergs IK Vit All teams payed
KFUM Blackebergs IK Flickor 08 KFUM Blackebergs IK Beckomberga Röd All teams payed
KFUM Blackebergs IK Flickor 08 KFUM Blackebergs IK Röd All teams payed
KFUM Gävle Basket Pojkar 07 KFUM Gävle Basket 1 All teams payed
KFUM Gävle Basket Pojkar 07 KFUM Gävle Basket 2 All teams payed
KFUM Gävle Basket Flickor 06 KFUM Gävle Basket All teams payed
KFUM Katrineholms IF Pojkar 08 KFUM Katrineholms IF All teams payed
KFUM Katrineholms IF Pojkar 07 KFUM Katrineholms IF All teams payed
KFUM Katrineholms IF Pojkar 05 KFUM Katrineholms IF All teams payed
KFUM Katrineholms IF Flickor 09 KFUM Katrineholms IF All teams payed
KFUM Katrineholms IF Flickor 08 KFUM Katrineholms IF All teams payed
KFUM Katrineholms IF Flickor 07 KFUM Katrineholms IF All teams payed
KFUM Lidingöbasket Flickor 09 KFUM Lidingöbasket Leoparder 1 All teams payed
KFUM Lidingöbasket Flickor 09 KFUM Lidingöbasket Leoparder 2 All teams payed
KFUM Lidingö Basket Pojkar 08 KFUM Lidingö Basket Vinröd All teams payed
KFUM Lidingö Basket Pojkar 08 KFUM Lidingö Basket Vit All teams payed
KFUM Lidingö Basket Flickor 09 KFUM Lidingö Basket Geparder All teams payed
KFUM Linköping Pojkar 08 KFUM Linköping All teams payed
KFUM Linköping Basket Flickor 06 KFUM Linköping Basket Linköping F06/07 All teams payed
KFUM Uppsala basket Pojkar 09 KFUM Uppsala Basket P-09 Uppsala Basket Sävja All teams payed
KFUM Uppsala basket Pojkar 08 KFUM Uppsala Basket P/F-08 Uppsala Basket Sävja All teams payed
KFUM Uppsala basket Pojkar 06 KFUM Uppsala Basket Uppsala Wolf Pack White All teams payed
KFUM Uppsala basket Pojkar 06 KFUM Uppsala Basket Uppsala Wolf Pack Red All teams payed
KFUM Uppsala basket Flickor 06 KFUM Uppsala basket All teams payed
KFUM Uppsala basket, F-08 Berga Flickor 08 KFUM Uppsala basket, F-08 Berga All teams payed
KFUM Uppsala basket Jackdaws Pojkar 06 KFUM Uppsala basket Jackdaws white All teams payed
KFUM Uppsala basket Jackdaws Pojkar 06 KFUM Uppsala basket Jackdaws red All teams payed
KFUM UPPSALA F-07 Flickor 07 KFUM UPPSALA F-07 UPPSALA All teams payed
KFUM Örebro Basket Pojkar 06 KFUM Örebro Basket P06 All teams payed
Kullavik Flickor 07 Kullavik All teams payed
Kungsbacka basket Flickor 05 Kungsbacka basket All teams payed
Kungsholmen Basket Pojkar 09 Kungsholmen Basket Eira All teams payed
Kungsholmen Basket Pojkar 09 Kungsholmen Basket Essingen All teams payed
Kungsholmen Basket Pojkar 09 Kungsholmen Basket Kristineberg All teams payed
Kungsholmen Basket Pojkar 08 Kungsholmen Basket Konradsberg All teams payed
Kungsholmen Basket Pojkar 08 Kungsholmen Basket Eira All teams payed
Kungsholmen Basket Pojkar 07 Kungsholmen Basket All teams payed
Kungsholmen Basket Flickor 09 Kungsholmen Basket Konradsberg 2 All teams payed
Kungsholmen Basket Flickor 09 Kungsholmen Basket Kungsholmens Konradsberg 1 All teams payed
Kungsholmen Basket Flickor 09 Kungsholmen Basket Kristineberg All teams payed
Kungsholmen Basket Flickor 09 Kungsholmen Basket Eira All teams payed
Kungsholmen Basket Flickor 08 Kungsholmen Basket Eira 2 All teams payed
Kungsholmen Basket Flickor 08 Kungsholmen Basket Eira All teams payed
Kungsholmen Basket Flickor 08 Kungsholmen Basket Essinge2 All teams payed
Kungsholmen Basket Flickor 08 Kungsholmen Basket Essinge1 All teams payed
Kungsholmen Basket Flickor 08 Kungsholmen Basket Kristineberg All teams payed
Kungsholmen Basket Flickor 07 Kungsholmen Basket All teams payed
Lidingö Basket Pojkar 09 Lidingö Basket Geparder All teams payed
Nesodden IF Basket Pojkar 06 Nesodden IF Basket All teams payed
OBBK Pojkar 06 OBBK P06 All teams payed
OBBK Flickor 07 OBBK F07 All teams payed
Ockelbo Basket Pojkar 08 Ockelbo Basket All teams payed
Ockelbo Basket Flickor 08 Ockelbo Basket All teams payed
SBBK Pojkar 07 SBBK All teams payed
Sigtuna Basket Flickor 08 Sigtuna Basket All teams payed
Sigtuna MB Flickor 06 Sigtuna MB All teams payed
Skuru Basket Pojkar 09 Skuru Basket 2 All teams payed
Skuru Basket Pojkar 09 Skuru Basket 1 All teams payed
Skuru Basket Flickor 09 Skuru Basket Grön All teams payed
Skuru Basket Flickor 09 Skuru Basket Vit All teams payed
Skuru Basket Flickor 06 Skuru Basket Vit All teams payed
SKURU IK BASKET Pojkar 07 SKURU IK BASKET Vit All teams payed
SKURU IK BASKET Pojkar 07 SKURU IK BASKET Grön All teams payed
Söderköping Basket Pojkar 06 Söderköping Basket All teams payed
Söderköping Basket Flickor 07 Söderköping Basket All teams payed
Söderköping Basket Flickor 04 Söderköping Basket All teams payed
Södertälje Basketboll Klubb Vit P05 Pojkar 05 Södertälje Basketboll Klubb Vit P05 All teams payed
Södertälje BBK Pojkar 06 Södertälje BBK All teams payed
Tumba Basket Pojkar 05 Tumba Basket All teams payed
Tyresö Basket Pojkar 09 Tyresö Basket All teams payed
Tyresö Basket Pojkar 08 Tyresö Basket All teams payed
Tyresö Basket Pojkar 07 Tyresö Basket All teams payed
Tyresö Basket Pojkar 06 Tyresö Basket 2 All teams payed
Tyresö Basket Pojkar 06 Tyresö Basket 1 All teams payed
Tyresö Basket Pojkar 05 Tyresö Basket All teams payed
Tyresö Basket Flickor 09 Tyresö Basket All teams payed
Tyresö Basket Flickor 08 Tyresö Basket All teams payed
Tyresö Basket Flickor 06 Tyresö Basket All teams payed
Täby Basket Pojkar 08 Täby Basket Röd All teams payed
Täby Basket Pojkar 08 Täby Basket Vit All teams payed
Täby Basket Pojkar 06 Täby basket 1 All teams payed
Täby Basket Pojkar 06 Täby basket 2 All teams payed
Täby Basket Flickor 08 Täby Basket Vit All teams payed
Täby Basket Flickor 08 Täby Basket Röd All teams payed
Täby Basket Flickor 07 Täby Basket Röd All teams payed
Täby Basket Flickor 07 Täby Basket Vit All teams payed
Uppsala Basket Pojkar 08 Uppsala Basket All teams payed
Västerås Basket Flickor 06 Västerås basket All teams payed
Västerås Basket Flickor 05 Västerås basket All teams payed
Åkersberga Basket Pojkar 09 Åkersberga Basket All teams payed
Åkersberga Basket Pojkar 08 Åkersberga Basket All teams payed
Åkersberga Basket Pojkar 05 Åkersberga Basket All teams payed
Åkersberga Basket Saints Pojkar 06 Åkersberga basket Saints All teams payed
Åkersberga Basket Saints Flickor 05 Åkersberga Basket Saints Gul All teams payed
Åkersberga Basket Saints Flickor 05 Åkersberga Basket Saints Röd All teams payed
Östersund Basket Pojkar 08 Östersund Basket Frösö Pirates All teams payed
Östersund Basket Pojkar 08 Östersund basket Kings All teams payed
Östersund Basket Pojkar 08 Östersund basket 1 All teams payed
Östersund Basket Pojkar 07 Östersund Basket All teams payed
Östersund Basket Flickor 07 Östersund basket All teams payed
Östersund Basket Ungdom Flickor 07 Östersund Basket Ungdom All teams payed
Östervåla Buzzards Flickor 09 Östervåla Buzzards All teams payed
Östervåla Buzzards Flickor 06 Östervåla Buzzards All teams payed