Registration Fee:
All teams paid
Some teams paid
No fees paid

List of registered teams

Club Team name Category Payment status
AIK Basket Gul Pojkar 08 All teams paid
AIK Basket Svart Pojkar 08 All teams paid
AIK Basket Vit Pojkar 06 All teams paid
AIK Basket Svart Pojkar 06 All teams paid
AIK Basket Gul Pojkar 06 All teams paid
AIK Basket Gul Flickor 09 All teams paid
AIK Basket Svart Flickor 09 All teams paid
AIK Basket Vit Flickor 09 All teams paid
AIK Basket Gul Flickor 08 All teams paid
AIK Basket Svart Flickor 08 All teams paid
AIK Basket Svart Flickor 07 All teams paid
AIK Basket Gul Flickor 07 All teams paid
Alvik Basket 1 Alvik Grön Pojkar 09 All teams paid
Alvik Basket 2 Alvik Vit Pojkar 09 All teams paid
Aros Basket Pojkar 08 All teams paid
Aros Basket Pojkar 07 All teams paid
Aros Basket Pojkar 06 All teams paid
Aros Basket Pojkar 04 All teams paid
Aros Basket Flickor 08 All teams paid
Aros Basket Flickor 07 All teams paid
Aros Basket Flickor 06 All teams paid
Djursholm Indians Pojkar 09 All teams paid
Djursholm Indians Pojkar 08 All teams paid
Djursholm Indians Pojkar 07 All teams paid
Djursholm Indians Pojkar 07 All teams paid
Djursholm Indians P06 Pojkar 06 All teams paid
Djursholm Indians Pojkar 05 All teams paid
Djursholm Indians Pojkar 05 All teams paid
Djursholm Indians Flickor 09 All teams paid
Djursholm Indians Flickor 09 All teams paid
Djursholm Indians Röd Flickor 08 All teams paid
Duvbo IK Röd Flickor 09 All teams paid
Duvbo IK Svart Flickor 09 All teams paid
Duvbo IK Vit Flickor 09 All teams paid
Duvbo IK Grå Flickor 09 All teams paid
Duvbo IK Flickor 08 All teams paid
Duvbo IK Flickor 08 All teams paid
Eskilstuna Basket Årby Pojkar 10 All teams paid
Eskilstuna Basket Pojkar 09 All teams paid
Eskilstuna Basket Pojkar 08 All teams paid
Eskilstuna Basket Pojkar 08 All teams paid
Eskilstuna Basket Pojkar 08 All teams paid
Eskilstuna Basket Pojkar 06 All teams paid
Eskilstuna Basket Pojkar 06 All teams paid
Eskilstuna Basket Pojkar 05 All teams paid
Eskilstuna Basket Pojkar 04 All teams paid
Eskilstuna Basket 08/09 Årby 1 Flickor 08 All teams paid
Eskilstuna Basket 08/09 Årby 2 Flickor 08 All teams paid
Eskilstuna Basket 08/09 Edvardslund Flickor 08 All teams paid
Eskilstuna Basket F-06 Flickor 06 All teams paid
Eskilstuna Basket F-06 Flickor 05 All teams paid
Fryshuset Pojkar 06 All teams paid
Fryshuset Pojkar 06 All teams paid
Fryshuset Basket Björk Pojkar 09 All teams paid
Fryshuset Basket Älvsjö Pojkar 09 All teams paid
Fryshuset Basket Hägersten Flickor 08 All teams paid
Fryshuset Basket Vantör Flickor 07 All teams paid
Fryshuset Basket Bagarmossen Flickor 07 All teams paid
Fryshuset Basket F08 Älvsjö Flickor 07 All teams paid
Fryshuset Älvsjö Flickor 09 All teams paid
Fubb Flickor 07 All teams paid
FUBB Basket Pojkar 08 All teams paid
Haga Haninge Pojkar 08 All teams paid
Haga Haninge Flickor 08 All teams paid
Hammarby Basket Pojkar 07 All teams paid
Hammarby Farsta Pojkar 07 All teams paid
Huddinge basket Svart Pojkar 08 All teams paid
Huddinge basket Svart B Pojkar 06 All teams paid
Huddinge basket Svart A Pojkar 06 All teams paid
Huddinge basket Röd Pojkar 06 All teams paid
Huddinge basket Svart Pojkar 05 All teams paid
Huddinge basket Vit 2 Flickor 08 All teams paid
Huddinge basket Vit 1 Flickor 08 All teams paid
Huddinge basket Röd Flickor 08 All teams paid
Huddinge basket Svart Flickor 07 All teams paid
Huddinge basket Svart Flickor 06 All teams paid
Huddinge basket Röd Flickor 06 All teams paid
Huddinge basket Flickor 05 All teams paid
Huddinge basket Flickor 04 All teams paid
KFUM Blackebergs IK Nälsta Pojkar 09 All teams paid
KFUM Blackebergs IK Ängby Pojkar 09 All teams paid
KFUM Blackebergs IK Villastan Pojkar 09 All teams paid
KFUM Blackebergs IK Villastan Vit Pojkar 08 All teams paid
KFUM Blackebergs IK East Röd Pojkar 08 All teams paid
KFUM Blackebergs IK East Vit Pojkar 08 All teams paid
KFUM Blackebergs IK East Svart Pojkar 08 All teams paid
KFUM Blackebergs IK Flickor 09 All teams paid
KFUM Blackebergs IK Ekerö Flickor 09 All teams paid
KFUM Blackebergs IK Villastan Flickor 09 All teams paid
KFUM Blackebergs IK Backlura Flickor 09 All teams paid
KFUM Blackebergs IK Nälsta Flickor 09 All teams paid
KFUM Blackebergs IK Kälvesta Flickor 09 All teams paid
KFUM Blackebergs IK Ängby Flickor 09 All teams paid
KFUM Blackebergs IK Ängby-Blackeberg Vit Flickor 08 All teams paid
KFUM Blackebergs IK Beckomberga Vit Flickor 08 All teams paid
KFUM Blackebergs IK Nälsta Röd Flickor 08 All teams paid
KFUM Blackebergs IK Beckomberga Röd Flickor 08 All teams paid
KFUM Blackebergs IK Röd Flickor 08 All teams paid
KFUM Blackebergs IK East Flickor 06 All teams paid
KFUM Gävle Basket Pojkar 07 All teams paid
KFUM Gävle Basket Pojkar 07 All teams paid
KFUM Gävle Basket Flickor 06 All teams paid
KFUM Katrineholms IF Pojkar 08 All teams paid
KFUM Katrineholms IF Pojkar 07 All teams paid
KFUM Katrineholms IF Pojkar 05 All teams paid
KFUM Katrineholms IF Flickor 08 All teams paid
KFUM Katrineholms IF Flickor 07 All teams paid
KFUM Katrineholms IF Flickor 05 All teams paid
KFUM Lidingöbasket Leoparder 1 Flickor 09 All teams paid
KFUM Lidingö Basket Leoparder Pojkar 09 All teams paid
KFUM Lidingö Basket Vit Pojkar 08 All teams paid
KFUM Lidingö Basket Vinröd Pojkar 08 All teams paid
KFUM Lidingö Basket Geparder Flickor 09 All teams paid
KFUM Uppsala basket Röd Pojkar 09 All teams paid
KFUM Uppsala basket Sävja Pojkar 08 All teams paid
KFUM Uppsala basket 1 Röd Flickor 09 All teams paid
KFUM Uppsala basket 2 Vit Flickor 09 All teams paid
KFUM Uppsala basket Flickor 06 All teams paid
KFUM UPPSALA F-07 UPPSALA Flickor 07 All teams paid
KFUM Örebro basket Pojkar 08 All teams paid
KFUM Örebro basket Pojkar 08 All teams paid
KFUM Örebro basket P06 Pojkar 06 All teams paid
Klubb Syd-Center Flickor 04 All teams paid
Kullavik Flickor 07 All teams paid
Kungsbacka basket Flickor 05 All teams paid
Kungsholmen Basket Eira Pojkar 09 All teams paid
Kungsholmen Basket Kristineberg Pojkar 09 All teams paid
Kungsholmen Basket Eira 2 Pojkar 08 All teams paid
Kungsholmen Basket Eira Pojkar 08 All teams paid
Kungsholmen Basket Konradsberg Pojkar 08 All teams paid
Kungsholmen Basket Pojkar 07 All teams paid
Kungsholmen Basket Pojkar 06 All teams paid
Kungsholmen Basket Eira Grå Flickor 09 All teams paid
Kungsholmen Basket Eira Vit Flickor 09 All teams paid
Kungsholmen Basket Konradsberg Flickor 09 All teams paid
Kungsholmen Basket Kristineberg Flickor 09 All teams paid
Kungsholmen Basket Essinge Grå Flickor 08 All teams paid
Kungsholmen Basket Essinge Vit Flickor 08 All teams paid
Kungsholmen Basket Eira Grå Flickor 08 All teams paid
Kungsholmen Basket Eira Vit Flickor 08 All teams paid
Kungsholmen Basket Kristineberg Flickor 08 All teams paid
Kungsholmen Basket Flickor 07 All teams paid
Kungsholmen Basket Konradsberg Flickor 06 All teams paid
Kungsholmen Basket Eira Flickor 06 All teams paid
Malbas Flickor 08 No fees paid
Malbas Flickor 08 No fees paid
Mälarbasket Flickor 04 All teams paid
Nesodden IF Basket Pojkar 06 All teams paid
OBBK P06 Pojkar 06 All teams paid
OBBK F07 Flickor 07 All teams paid
Ockelbo Basket Pojkar 08 All teams paid
Ockelbo Basket Flickor 08 All teams paid
SBBK Pojkar 07 All teams paid
Sigtuna Basket Flickor 08 All teams paid
Sigtuna Basket Flickor 08 All teams paid
Sigtuna MB Flickor 06 All teams paid
SKURU BASKET Pojkar 09 All teams paid
SKURU BASKET Pojkar 09 All teams paid
SKURU BASKET Pojkar 09 All teams paid
SKURU BASKET Grön Pojkar 07 All teams paid
SKURU BASKET Vit Pojkar 07 All teams paid
SKURU BASKET Pojkar 05 All teams paid
SKURU BASKET Grön Flickor 09 All teams paid
SKURU BASKET Vit Flickor 09 All teams paid
SKURU BASKET Flickor 08 All teams paid
SKURU BASKET Flickor 08 All teams paid
SKURU BASKET Vit Flickor 06 All teams paid
SKURU BASKET Grön Flickor 06 All teams paid
Spånga Basket F06 Flickor 06 All teams paid
Söder Basket Högalid, Mix F/P 08 Pojkar 08 All teams paid
Söderköping Basket Pojkar 06 All teams paid
Söderköping Basket Flickor 07 All teams paid
Söderköping Basket Flickor 04 All teams paid
Södertälje Basketboll Klubb Vit P05 Pojkar 05 All teams paid
Södertälje BBK Pojkar 06 All teams paid
Tumba Basket Pojkar 05 All teams paid
Tyresö basket Pojkar 09 All teams paid
Tyresö basket Pojkar 08 All teams paid
Tyresö basket Pojkar 07 All teams paid
Tyresö basket Pojkar 06 All teams paid
Tyresö basket Pojkar 06 All teams paid
Tyresö basket Pojkar 05 All teams paid
Tyresö basket Flickor 09 All teams paid
Tyresö basket Flickor 08 All teams paid
Tyresö basket Flickor 06 All teams paid
Täby basket P09 Pojkar 09 All teams paid
Täby basket Röd Pojkar 08 All teams paid
Täby basket Vit Pojkar 08 All teams paid
Täby basket Röd Flickor 07 All teams paid
Täby basket Vit Flickor 07 All teams paid
Täby basket Vit Flickor 06 All teams paid
Uppsala Basket Gottsunda Pojkar 08 All teams paid
Uppsala KUFM Jälla 08/09 Flickor 09 All teams paid
Vallentuna Basket Pojkar 07 All teams paid
Viby Basket F10 Flickor 09 All teams paid
Viby Basket Flickor 06 All teams paid
Västerås Pojkar 05 No fees paid
Västerås Basket Pojkar 09 All teams paid
Västerås Basket Pojkar 09 All teams paid
Västerås Basket Flickor 06 All teams paid
Västerås Basket Flickor 05 All teams paid
Åkersberga basket Pojkar 09 All teams paid
Åkersberga basket Pojkar 08 All teams paid
Åkersberga basket Pojkar 05 All teams paid
Åkersberga Basket Saints Pojkar 06 All teams paid
Åkersberga Basket Saints Gul Flickor 05 All teams paid
Östersund basket Östersund Basket City Pojkar 08 All teams paid
Östersund basket Frösö Pirates Pojkar 08 All teams paid
Östersund basket Kings Pojkar 08 All teams paid
Östersund basket Pojkar 07 All teams paid
Östersund basket Flickor 08 All teams paid
Östersund basket Flickor 07 All teams paid
Östersund basket ungdom Pojkar 05 No fees paid
Östersund basket ungdom Flickor 07 All teams paid