Söndag 12/5 (Dag 3)

  Matchnr Tid Spelplan Grupp Omgång Hemmalag Resultat  Bortalag    
12050200 sö 12/05 07:30 sö 12/05 Bollhuset 1 F06 Slutspel A 1/4 Final BK Järva Gul 26 - 15 Kungsholmen...Konradsberg    
12051100 sö 12/05 07:30 sö 12/05 Bollhuset 2 F06 Slutspel A 1/4 Final Täby Basket... Basket Vit 14 - 35 Västerås basket    
12050700 sö 12/05 07:30 sö 12/05 Ellfolk Arena P06 Slutspel A 1/4 Final Alvik Basket 48 - 15 KFUM Uppsal...t Sävja röd    
12052400 sö 12/05 07:30 sö 12/05 Gökstensskolan P06 Slutspel A 1/4 Final Djursholm Indians vit 30 - 20 Åkersberga Basket    
12054900 sö 12/05 07:30 sö 12/05 Stiga A1 F07 Slutspel A 1/8 Final Skuru IK - Basket 34 - 39 KFUM Uppsala Vit    
12055000 sö 12/05 07:30 sö 12/05 Stiga A2 F07 Slutspel A 1/8 Final Fryshuset B...Bagarmossen 57 - 24 KFUM Blacke...IK Kälvesta    
12053600 sö 12/05 07:30 sö 12/05 Stiga A3 F07 Slutspel A 1/8 Final KFUM Uppsala Röd 64 - 21 Östersund basket f 07    
12053700 sö 12/05 07:30 sö 12/05 Stiga A4 F07 Slutspel A 1/8 Final KFUM Katrineholms IF 60 - 26 Kungsholmen Basket Eira 2    
12053800 sö 12/05 07:30 sö 12/05 Stiga A5 F07 Slutspel A 1/8 Final Fryshuset B... Älvsjö Blå 9 - 48 Onsala Pirates BBK    
12053900 sö 12/05 07:30 sö 12/05 Stiga A6 F07 Slutspel A 1/8 Final Duvbo IK Rubin 57 - 24 OBBK OBBK F07    
12051000 sö 12/05 07:30 sö 12/05 Vilsta F06 Slutspel B 1/4 Final Fryshuset B...t Hägersten 22 - 18 Östervåla Buzzards    
12051600 sö 12/05 07:45 sö 12/05 Skiftingehus P05 Slutspel A 1/4 Final KFUM Lidingö basket 66 - 26 Skuru Basket Grön    
12051500 sö 12/05 07:45 sö 12/05 Stålforsskolan P05 Slutspel A 1/4 Final Åkersberga Basket 54 - 11 PeU basket    
12051200 sö 12/05 07:45 sö 12/05 Årbyskolan F04 Slutspel B 1/4 Final Eskilstuna Basket 39 - 38 KFUM BORÅS BASKET    
12054000 sö 12/05 08:00 sö 12/05 Stiga B P04 Slutspel A 1/4 Final Huddinge Basket Svart 35 - 36 BK Järva    
12054100 sö 12/05 08:00 sö 12/05 Stiga C P04 Slutspel A 1/4 Final Karlstad Suns 57 - 37 KFUM Lidingö Basket P05    
12051300 sö 12/05 08:00 sö 12/05 Torsharg F06 Slutspel B 1/4 Final OBBK OBBK F06 25 - 22 Aros Basket    
12055200 sö 12/05 08:15 sö 12/05 Munktellarenan 1 F08 Grp 2 KFUM Blacke...Beckomberga Täby Basket Vit    
12055300 sö 12/05 08:15 sö 12/05 Munktellarenan 2 F08 Grp 2 AIK Basket Vit Duvbo IK 1    
12055400 sö 12/05 08:15 sö 12/05 Munktellarenan 3 F08 Grp 2 KFUM Tyresö Basket 1 AIK Basket Grå    
12055500 sö 12/05 08:15 sö 12/05 Munktellarenan 4 F08 Grp 2 Kungsholmen Basket Eira 2 AIK Basket Gul    
12050201 sö 12/05 08:30 sö 12/05 Bollhuset 1 F06 Slutspel A 1/4 Final BK Järva Blå 34 - 25 KFUM Katrineholms IF    
12051101 sö 12/05 08:30 sö 12/05 Bollhuset 2 F06 Slutspel A 1/4 Final Eskilstuna Basket vit 24 - 14 Djursholm Indians Röd    
12050701 sö 12/05 08:30 sö 12/05 Ellfolk Arena P06 Slutspel A 1/4 Final KFUM Uppsal...lf Pack Red 28 - 22 Karlstad Suns    
12052401 sö 12/05 08:30 sö 12/05 Gökstensskolan P06 Slutspel A 1/4 Final Täby Basket 22 - 29 KFUM Tyresö Basket    
12054901 sö 12/05 08:30 sö 12/05 Stiga A1 P07 Slutspel A 1/8 Final KFUM Blackebergs IK Röd 55 - 20 KFUM Östers...sket Ungdom    
12055001 sö 12/05 08:30 sö 12/05 Stiga A2 P07 Slutspel B 1/8 Final KFUM Tyresö Basket 37 - 16 KFUM Blackebergs IK Vit    
12053601 sö 12/05 08:30 sö 12/05 Stiga A3 F07 Slutspel A 1/8 Final KFUM Blacke...K Villastan 15 - 14 AIK Basket Råsunda    
12053701 sö 12/05 08:30 sö 12/05 Stiga A4 P07 Slutspel A 1/8 Final Djursholm I...Indians röd 21 - 54 Alvik 1    
12053801 sö 12/05 08:30 sö 12/05 Stiga A5 F07 Slutspel A 1/8 Final AIK Basket Ulriksdal 44 - 29 Duvbo IK Diamant    
12053901 sö 12/05 08:30 sö 12/05 Stiga A6 P07 Slutspel B 1/8 Final KFUM Blackebergs IK Ekerö 71 - 16 KFUM Blackebergs IK Svart    
12051001 sö 12/05 08:30 sö 12/05 Vilsta F06 Slutspel B 1/4 Final Djursholm Indians Vit 36 - 16 Fryshuset B...set Gröndal    
12051601 sö 12/05 08:45 sö 12/05 Skiftingehus P05 Slutspel A 1/4 Final Täby basket 1 38 - 39 Karlstad Suns    
12052600 sö 12/05 08:45 sö 12/05 Skjulsta 1 F08 Grp 2 KFUM Blacke...s IK Nälsta Östersund basket f08    
12054200 sö 12/05 08:45 sö 12/05 Skjulsta 2 F08 Grp 2 Eskilstuna Basket Vit IK Eos Vit    
12054300 sö 12/05 08:45 sö 12/05 Skjulsta 3 F08 Grp 2 Uppsala Basket Jälla Aros Basket    
12054400 sö 12/05 08:45 sö 12/05 Skjulsta 4 F08 Grp 2 Eskilstuna ...Edvardslund Duvbo IK 3    
12051501 sö 12/05 08:45 sö 12/05 Stålforsskolan P05 Slutspel A 1/4 Final BK Järva 42 - 46 Täby basket 2    
12051201 sö 12/05 08:45 sö 12/05 Årbyskolan F04 Slutspel B 1/4 Final Uppsala Basket F05 31 - 23 Lindome Basket    
12054001 sö 12/05 09:00 sö 12/05 Stiga B F04 Slutspel A 1/4 Final AIK Basket Gul 36 - 24 Täby basket Storm    
12054101 sö 12/05 09:00 sö 12/05 Stiga C F04 Slutspel A 1/4 Final Djursholm Indians 19 - 21 Duvbo IK    
12051301 sö 12/05 09:00 sö 12/05 Torsharg F06 Slutspel B 1/4 Final Kfum Sundsvall Blå 28 - 16 Kungsholmen Basket Eira    
12055201 sö 12/05 09:15 sö 12/05 Munktellarenan 1 P08 Grp 3 Aros Basket Viby basket 1    
12055301 sö 12/05 09:15 sö 12/05 Munktellarenan 2 P08 Grp 3 AIK Basket Eskilstuna Basket 1    
12055401 sö 12/05 09:15 sö 12/05 Munktellarenan 3 P08 Grp 1 KFUM Katrineholms IF Åkersberga Basket Saints    
12055501 sö 12/05 09:15 sö 12/05 Munktellarenan 4 F08 Grp 2 AIK Basket Svart Duvbo IK 2    
12050202 sö 12/05 09:30 sö 12/05 Bollhuset 1 F05 Slutspel A 1/4 Final Basketklubben Bjärred 305 44 - 29 Täby basket vit    
12051102 sö 12/05 09:30 sö 12/05 Bollhuset 2 F05 Slutspel A 1/4 Final Onsala Pirates BBK 38 - 14 Spånga Basket 1    
12050702 sö 12/05 09:30 sö 12/05 Ellfolk Arena P06 Slutspel B 1/4 Final KFUM Uppsal...ackdaws red 27 - 31 KFUM Sundsvall Basket    
12052402 sö 12/05 09:30 sö 12/05 Gökstensskolan P06 Slutspel B 1/4 Final KFUM Uppsal...t Sävja vit 44 - 17 KFUM Uppsal... Pack White    
12054902 sö 12/05 09:30 sö 12/05 Stiga A1 F07 Slutspel B 1/8 Final KFUM Tyresö Basket 60 - 9 Fryshuset B...set Gröndal    
12055002 sö 12/05 09:30 sö 12/05 Stiga A2 F07 Slutspel B 1/8 Final KFUM Blackebergs IK 25 - 26 Viby Basket Röd    
12053602 sö 12/05 09:30 sö 12/05 Stiga A3 F07 Slutspel B 1/8 Final Kungsholmen Basket Eira 83 - 3 Viby Basket Wildcats    
12053702 sö 12/05 09:30 sö 12/05 Stiga A4 F07 Slutspel B 1/8 Final Fryshuset B... Älvsjö Vit 61 - 19 Kungsholmen...Konradsberg    
12053802 sö 12/05 09:30 sö 12/05 Stiga A5 F07 Slutspel B 1/8 Final KFUM Blacke...s IK Nälsta 32 - 39 KFUM Blackebergs IK Ekerö    
12053902 sö 12/05 09:30 sö 12/05 Stiga A6 F07 Slutspel B 1/8 Final Viby Basket Vit 39 - 38 FUBB    
12051002 sö 12/05 09:30 sö 12/05 Vilsta F03 Grp 1 Aros Basket 26 - 27 Täby basket Liberty    
12051602 sö 12/05 09:45 sö 12/05 Skiftingehus P05 Slutspel B 1/4 Final Västerås 50 - 20 KFUM Sundsvall Basket    
12052601 sö 12/05 09:45 sö 12/05 Skjulsta 1 F08 Grp 2 KFUM Tyresö Basket 2 Kungsholmen Basket Eira    
12054201 sö 12/05 09:45 sö 12/05 Skjulsta 2 P08 Grp 3 Viby basket 2 KFUM Blacke...K Villastan    
12054301 sö 12/05 09:45 sö 12/05 Skjulsta 3 P08 Grp 3 Täby Basket... Basket Vit Skuru Basket Grön    
12054401 sö 12/05 09:45 sö 12/05 Skjulsta 4 P08 Grp 3 Kungsholmen Basket Eira KFUM Blackebergs IK Ängby    
12051502 sö 12/05 09:45 sö 12/05 Stålforsskolan P05 Slutspel B 1/4 Final Fryshuset B...ryshuset 23 24 - 30 Djursholms Indians    
12051202 sö 12/05 09:45 sö 12/05 Årbyskolan P04 Slutspel B 1/4 Final KFUM ÖREBRO BASKET 45 - 26 Eskilstuna Basket    
12054002 sö 12/05 10:00 sö 12/05 Stiga B P04 Slutspel A Semifinal Huddinge Basket Röd 41 - 23 BK Järva    
12054102 sö 12/05 10:00 sö 12/05 Stiga C P04 Slutspel A Semifinal Haga Haninge 31 - 50 Karlstad Suns    
12055202 sö 12/05 10:15 sö 12/05 Munktellarenan 1 F08 Grp 1 Täby Basket Röd Kungsholmen... Essingen 2    
12055302 sö 12/05 10:15 sö 12/05 Munktellarenan 2 F08 Grp 1 Kungsholmen...et Essingen Huddinge Basket 1    
12055402 sö 12/05 10:15 sö 12/05 Munktellarenan 3 F08 Grp 1 Huddinge Basket 2 IK Eos Grön    
12055502 sö 12/05 10:15 sö 12/05 Munktellarenan 4 F08 Grp 1 KFUM Blacke...g-Ängby Röd KFUM 135 Tyresö    
12050203 sö 12/05 10:30 sö 12/05 Bollhuset 1 F05 Slutspel A 1/4 Final Huddinge Basket Svart 25 - 58 Duvbo IK 1    
12051103 sö 12/05 10:30 sö 12/05 Bollhuset 2 F05 Slutspel A 1/4 Final Åkersberga Basket 24 - 15 AIK Basket    
12050703 sö 12/05 10:30 sö 12/05 Ellfolk Arena P06 Slutspel B 1/4 Final Skuru IK Basket 2 17 - 24 Djursholm Indians 07    
12052403 sö 12/05 10:30 sö 12/05 Gökstensskolan P06 Slutspel B 1/4 Final OBBK OBBK P06/07 46 - 29 Eskilstuna Basket Vit    
12054903 sö 12/05 10:30 sö 12/05 Stiga A1 F07 Slutspel A 1/4 Final KFUM Blacke...K Villastan 35 - 42 AIK Basket Ulriksdal    
12055003 sö 12/05 10:30 sö 12/05 Stiga A2 F07 Slutspel A 1/4 Final KFUM Uppsala Röd 43 - 45 Onsala Pirates BBK    
12053603 sö 12/05 10:30 sö 12/05 Stiga A3 F07 Slutspel A 1/4 Final KFUM Uppsala Vit 29 - 52 KFUM Katrineholms IF    
12053703 sö 12/05 10:30 sö 12/05 Stiga A4 F07 Slutspel B 1/8 Final BK Järva 13 - 25 KFUM Blacke...y-Ängby Röd    
12053803 sö 12/05 10:30 sö 12/05 Stiga A5 F07 Slutspel A 1/4 Final Fryshuset B...Bagarmossen 22 - 24 Duvbo IK Rubin    
12053903 sö 12/05 10:30 sö 12/05 Stiga A6 F07 Slutspel B 1/8 Final KFUM Blacke...y-Ängby Vit 25 - 5 Kungsholmen...ristineberg    
12051003 sö 12/05 10:30 sö 12/05 Vilsta P03 Grp 1 KFUM Lidingö Basket 45 - 49 Spånga Basket    
12051603 sö 12/05 10:45 sö 12/05 Skiftingehus P05 Slutspel B 1/4 Final Fryshuset B...ryshuset 32 30 - 20 Köping Basket    
12052602 sö 12/05 10:45 sö 12/05 Skjulsta 1 F08 Grp 1 Eskilstuna Basket Blå Djursholm Indians    
12054202 sö 12/05 10:45 sö 12/05 Skjulsta 2 F08 Grp 1 Fryshuset B... F08 Älvjsö KFUM Katrineholms IF    
12054302 sö 12/05 10:45 sö 12/05 Skjulsta 3 F08 Grp 1 Onsala Pirates BBK KFUM Blacke...K Vällingby    
12054402 sö 12/05 10:45 sö 12/05 Skjulsta 4 F08 Grp 1 KFUM Blacke...g-Ängby Vit Alvik Basket Ålsten    
12051503 sö 12/05 10:45 sö 12/05 Stålforsskolan P05 Slutspel B 1/4 Final Onsala Pirates BBK 40 - 17 Huddinge Basket Röd    
12051203 sö 12/05 10:45 sö 12/05 Årbyskolan P04 Slutspel B 1/4 Final Djursholm Indians 31 - 23 KFUM Central Basket    
12054003 sö 12/05 11:00 sö 12/05 Stiga B F04 Slutspel A Semifinal AIK Basket Svart 26 - 22 Duvbo IK    
12054103 sö 12/05 11:00 sö 12/05 Stiga C F04 Slutspel A Semifinal Onsala Pirates BBK 45 - 24 AIK Basket Gul    
12055203 sö 12/05 11:15 sö 12/05 Munktellarenan 1 P08 Grp 1 KFUM Tyresö Basket Östersun Basket    
12055303 sö 12/05 11:15 sö 12/05 Munktellarenan 2 P08 Grp 1 Kungsholmen...Konradsberg KFUM ÖREBRO BASKET 1    
12055403 sö 12/05 11:15 sö 12/05 Munktellarenan 3 P08 Grp 2 KFUM Blackebergs IK Ekerö Eskilstuna Basket 2    
12055503 sö 12/05 11:15 sö 12/05 Munktellarenan 4 P08 Grp 1 KFUM Blacke...K Vällingby KFUM Sundsvall Basket    
12050204 sö 12/05 11:30 sö 12/05 Bollhuset 1 F05 Slutspel B 1/4 Final Duvbo IK 2 14 - 29 FUBB    
12051104 sö 12/05 11:30 sö 12/05 Bollhuset 2 F05 Slutspel B 1/4 Final Spånga Basket 2 18 - 14 Östersund Basket    
12050704 sö 12/05 11:30 sö 12/05 Ellfolk Arena F06 Slutspel B Semifinal Djursholm Indians Vit 22 - 11 Fryshuset B...t Hägersten    
12052404 sö 12/05 11:30 sö 12/05 Gökstensskolan F06 Slutspel B Semifinal OBBK OBBK F06 23 - 29 Kfum Sundsvall Blå    
12054904 sö 12/05 11:30 sö 12/05 Stiga A1 F07 Slutspel B 1/4 Final Fryshuset B... Älvsjö Vit 49 - 50 Viby Basket Vit    
12055004 sö 12/05 11:30 sö 12/05 Stiga A2 P07 Slutspel B 1/4 Final Djursholm I...Indians vit 48 - 26 KFUM Tyresö Basket    
12053604 sö 12/05 11:30 sö 12/05 Stiga A3 F07 Slutspel B 1/4 Final Viby Basket Röd 16 - 59 Kungsholmen Basket Eira    
12053704 sö 12/05 11:30 sö 12/05 Stiga A4 P07 Slutspel A 1/4 Final Djursholm Indians 32 - 56 KFUM Blackebergs IK Röd    
12053804 sö 12/05 11:30 sö 12/05 Stiga A5 P07 Slutspel B 1/4 Final KFUM Lidingö Basket vit 33 - 30 KFUM Blackebergs IK Ekerö    
12053904 sö 12/05 11:30 sö 12/05 Stiga A6 F07 Slutspel B 1/4 Final KFUM Tyresö Basket 49 - 23 KFUM Blackebergs IK Ekerö    
12051004 sö 12/05 11:30 sö 12/05 Vilsta P03 Grp 1 KFUM Tyresö Basket 29 - 35 Västerås Basket    
12051604 sö 12/05 11:45 sö 12/05 Skiftingehus P05 Slutspel A Semifinal Karlstad Suns 38 - 57 KFUM Lidingö basket    
12052603 sö 12/05 11:45 sö 12/05 Skjulsta 1 F08 Grp 1 KFUM Blacke...an-Kälvesta Kungsholmen...ristineberg    
12054203 sö 12/05 11:45 sö 12/05 Skjulsta 2 P08 Grp 2 KFUM ÖREBRO BASKET 2 Skuru Basket Vit    
12054303 sö 12/05 11:45 sö 12/05 Skjulsta 3 P08 Grp 2 Skuru Basket GrönVit Täby Basket... Basket Röd    
12054403 sö 12/05 11:45 sö 12/05 Skjulsta 4 P08 Grp 2 Djursholm Indians KFUM Uppsal...a (mix P/F)    
12051504 sö 12/05 11:45 sö 12/05 Stålforsskolan P05 Slutspel A Semifinal Täby basket 2 56 - 54 Åkersberga Basket    
12051204 sö 12/05 11:45 sö 12/05 Årbyskolan F04 Slutspel B Semifinal Huddinge Basket Röd 15 - 26 Uppsala Basket F05    
12054104 sö 12/05 12:00 sö 12/05 Stiga C P03 Grp 1 Eskilstuna Basket 32 - 34 BK Järva    
12054004 sö 12/05 12:10 sö 12/05 Stiga B P04 Slutspel A Final Huddinge Basket Röd 44 - 63 Karlstad Suns    
12050205 sö 12/05 12:30 sö 12/05 Bollhuset 1 F05 Slutspel B 1/4 Final Täby basket röd 32 - 23 Västerås basket    
12051105 sö 12/05 12:30 sö 12/05 Bollhuset 2 F05 Slutspel B 1/4 Final Uppsala Basket 32 - 7 BK Järva    
12050705 sö 12/05 12:30 sö 12/05 Ellfolk Arena P06 Slutspel B Semifinal Djursholm Indians 07 35 - 22 OBBK OBBK P06/07    
12052405 sö 12/05 12:30 sö 12/05 Gökstensskolan P06 Slutspel B Semifinal KFUM Sundsvall Basket 24 - 37 KFUM Uppsal...t Sävja vit    
12054905 sö 12/05 12:30 sö 12/05 Stiga A1 F07 Slutspel B 1/4 Final KFUM Blacke...y-Ängby Röd 29 - 32 KFUM Blacke...y-Ängby Vit    
12055005 sö 12/05 12:30 sö 12/05 Stiga A2 P07 Slutspel A 1/4 Final Onsala Pirates BBK Svart 31 - 27 Alvik 1    
12053605 sö 12/05 12:30 sö 12/05 Stiga A3 P07 Slutspel B 1/4 Final KFUM Katrineholms IF 39 - 38 Fryshuset B...huset Söder    
12053705 sö 12/05 12:30 sö 12/05 Stiga A4 P07 Slutspel A 1/4 Final Alvik 2 33 - 31 Kungsholmen Basket    
12053805 sö 12/05 12:30 sö 12/05 Stiga A5 P07 Slutspel B 1/4 Final Fryshuset B... Björkhagen 49 - 11 KFUM Liding...sket Vinröd    
12053905 sö 12/05 12:30 sö 12/05 Stiga A6 P07 Slutspel A 1/4 Final Onsala Pirates BBK Orange 63 - 43 Täby basket    
12051205 sö 12/05 12:45 sö 12/05 Årbyskolan F04 Slutspel B Semifinal KFUM Sundsv...M Sundsvall 34 - 13 Eskilstuna Basket    
12054105 sö 12/05 13:00 sö 12/05 Stiga C F03 Grp 1 Lidingö Basket 36 - 24 BK Järva    
12054005 sö 12/05 13:20 sö 12/05 Stiga B F04 Slutspel A Final AIK Basket Svart 28 - 44 Onsala Pirates BBK    
12050206 sö 12/05 13:30 sö 12/05 Bollhuset 1 F06 Slutspel A Semifinal BK Järva Gul 30 - 43 Västerås basket    
12051106 sö 12/05 13:30 sö 12/05 Bollhuset 2 F06 Slutspel A Semifinal BK Järva Blå 8 - 22 Eskilstuna Basket vit    
12050706 sö 12/05 13:30 sö 12/05 Ellfolk Arena P06 Slutspel A Semifinal Djursholm Indians vit 45 - 33 KFUM Tyresö Basket    
12052406 sö 12/05 13:30 sö 12/05 Gökstensskolan P06 Slutspel A Semifinal Alvik Basket 49 - 30 KFUM Uppsal...lf Pack Red    
12054906 sö 12/05 13:30 sö 12/05 Stiga A1 F07 Slutspel B Semifinal Viby Basket Vit 7 - 71 Kungsholmen Basket Eira    
12055006 sö 12/05 13:30 sö 12/05 Stiga A2 F07 Slutspel A Semifinal Onsala Pirates BBK 40 - 38 KFUM Katrineholms IF    
12053606 sö 12/05 13:30 sö 12/05 Stiga A3 F07 Slutspel A Semifinal Duvbo IK Rubin 34 - 26 AIK Basket Ulriksdal    
12051206 sö 12/05 13:45 sö 12/05 Årbyskolan P04 Slutspel B Semifinal Aros Basket 24 - 41 KFUM ÖREBRO BASKET    
12054106 sö 12/05 14:00 sö 12/05 Stiga C P05 Slutspel B Semifinal Västerås 49 - 33 Fryshuset B...ryshuset 32    
12050207 sö 12/05 14:30 sö 12/05 Bollhuset 1 F05 Slutspel A Semifinal Basketklubben Bjärred 305 21 - 28 Onsala Pirates BBK    
12051107 sö 12/05 14:30 sö 12/05 Bollhuset 2 F05 Slutspel A Semifinal Duvbo IK 1 24 - 19 Åkersberga Basket    
12050707 sö 12/05 14:30 sö 12/05 Ellfolk Arena F06 Slutspel B Final Kfum Sundsvall Blå 26 - 29 Djursholm Indians Vit    
12054907 sö 12/05 14:30 sö 12/05 Stiga A1 F07 Slutspel B Semifinal KFUM Tyresö Basket 41 - 17 KFUM Blacke...y-Ängby Vit    
12055007 sö 12/05 14:30 sö 12/05 Stiga A2 P07 Slutspel A Semifinal KFUM Blackebergs IK Röd 31 - 43 Alvik 2    
12053607 sö 12/05 14:30 sö 12/05 Stiga A3 P07 Slutspel A Semifinal Onsala Pirates BBK Svart 41 - 36 Onsala Pirates BBK Orange    
12053706 sö 12/05 14:30 sö 12/05 Stiga A4 P07 Slutspel B Semifinal Djursholm I...Indians vit 46 - 31 Fryshuset B... Björkhagen    
12053806 sö 12/05 14:30 sö 12/05 Stiga A5 P07 Slutspel B Semifinal KFUM Lidingö Basket vit 36 - 35 KFUM Katrineholms IF    
12054006 sö 12/05 14:30 sö 12/05 Stiga B P05 Slutspel A Final Täby basket 2 40 - 55 KFUM Lidingö basket    
12051207 sö 12/05 14:45 sö 12/05 Årbyskolan P04 Slutspel B Semifinal Onsala Pirates BBK 38 - 33 Djursholm Indians    
12054107 sö 12/05 15:00 sö 12/05 Stiga C P05 Slutspel B Semifinal Djursholms Indians 23 - 36 Onsala Pirates BBK    
12050208 sö 12/05 15:30 sö 12/05 Bollhuset 1 F05 Slutspel B Semifinal FUBB 28 - 34 Spånga Basket 2    
12051108 sö 12/05 15:30 sö 12/05 Bollhuset 2 F05 Slutspel B Semifinal Täby basket röd 15 - 20 Uppsala Basket    
12050708 sö 12/05 15:30 sö 12/05 Ellfolk Arena P06 Slutspel B Final KFUM Uppsal...t Sävja vit 31 - 34 Djursholm Indians 07    
12054908 sö 12/05 15:30 sö 12/05 Stiga A1 F07 Slutspel A Final Onsala Pirates BBK 39 - 35 Duvbo IK Rubin    
12054007 sö 12/05 15:40 sö 12/05 Stiga B F03 Slutspel A Final Lidingö Basket 34 - 33 BK Järva    
12051208 sö 12/05 15:45 sö 12/05 Årbyskolan F04 Slutspel B Final KFUM Sundsv...M Sundsvall 25 - 27 Uppsala Basket F05    
12054108 sö 12/05 16:00 sö 12/05 Stiga C F03 Placeringsmatch 3-4 Täby basket Liberty 0 - 20 Aros Basket    
12050209 sö 12/05 16:30 sö 12/05 Bollhuset 1 F06 Slutspel A Final Västerås basket 30 - 23 Eskilstuna Basket vit    
12051109 sö 12/05 16:30 sö 12/05 Bollhuset 2 F05 Slutspel A Final Onsala Pirates BBK 40 - 23 Duvbo IK 1    
12050709 sö 12/05 16:30 sö 12/05 Ellfolk Arena P06 Slutspel A Final Alvik Basket 52 - 30 Djursholm Indians vit    
12054909 sö 12/05 16:30 sö 12/05 Stiga A1 P07 Slutspel B Final Djursholm I...Indians vit 61 - 36 KFUM Lidingö Basket vit    
12055008 sö 12/05 16:30 sö 12/05 Stiga A2 P07 Slutspel A Final Onsala Pirates BBK Svart 31 - 30 Alvik 2    
12053608 sö 12/05 16:30 sö 12/05 Stiga A3 F07 Slutspel B Final Kungsholmen Basket Eira 37 - 8 KFUM Tyresö Basket    
12051209 sö 12/05 16:45 sö 12/05 Årbyskolan P04 Slutspel B Final KFUM ÖREBRO BASKET 39 - 24 Onsala Pirates BBK    
12054008 sö 12/05 16:50 sö 12/05 Stiga B P03 Slutspel A Final Spånga Basket 44 - 33 BK Järva    
12054109 sö 12/05 17:00 sö 12/05 Stiga C P05 Slutspel B Final Västerås 38 - 30 Onsala Pirates BBK    
12050210 sö 12/05 17:30 sö 12/05 Bollhuset 1 F05 Slutspel B Final Spånga Basket 2 29 - 24 Uppsala Basket    
Cejm.se