Lördag 11/5 (Dag 2)

  Matchnr Tid Spelplan Grupp Omgång Hemmalag Resultat  Bortalag    
11050200 lö 11/05 07:30 lö 11/05 Bollhuset 1 F06 Grp 4 Kfum Sundsvall Blå 26 - 33 Eskilstuna Basket blå    
11051100 lö 11/05 07:30 lö 11/05 Bollhuset 2 F06 Grp 5 Huddinge Basket Svart 22 - 32 KFUM Uppsala basket    
11054000 lö 11/05 07:30 lö 11/05 Stiga B P06 Grp 6 Huddinge Basket Svart 29 - 14 Aros Basket    
11054100 lö 11/05 07:30 lö 11/05 Stiga C P06 Grp 1 Alvik Basket 53 - 14 KFUM Uppsal...ackdaws red    
11050700 lö 11/05 07:45 lö 11/05 Ellfolk Arena P06 Grp 5 KFUM Uppsal... Pack White 8 - 54 Djursholm Indians vit    
11052400 lö 11/05 07:45 lö 11/05 Gökstensskolan F06 Grp 1 Duvbo IK 14 - 77 KFUM Katrineholms IF    
11051600 lö 11/05 07:45 lö 11/05 Skiftingehus P06 Grp 5 BK Järva 12 - 29 Nesodden IF Basket    
11051500 lö 11/05 08:00 lö 11/05 Stålforsskolan F06 Grp 1 BK Järva Gul 42 - 9 OBBK OBBK F06    
11051300 lö 11/05 08:00 lö 11/05 Torsharg F06 Grp 2 BK Järva Blå 51 - 25 Kungsholmen...Konradsberg    
11051000 lö 11/05 08:00 lö 11/05 Vilsta F06 Grp 2 Aros Basket 16 - 36 Djursholm Indians Vit    
11051200 lö 11/05 08:00 lö 11/05 Årbyskolan P06 Grp 1 KFUM Örebro Basket 30 - 9 Huddinge Basket Röd    
11050201 lö 11/05 08:30 lö 11/05 Bollhuset 1 F06 Grp 4 Täby Basket... Basket Vit 44 - 9 Fryshuset B...set Gröndal    
11051101 lö 11/05 08:30 lö 11/05 Bollhuset 2 F06 Grp 5 Kungsholmen Basket Eira 24 - 42 Västerås basket    
11055200 lö 11/05 08:30 lö 11/05 Munktellarenan 1 F08 Grp 2 Aros Basket Kungsholmen Basket Eira 2    
11055300 lö 11/05 08:30 lö 11/05 Munktellarenan 2 F08 Grp 2 Kungsholmen Basket Eira Östersund basket f08    
11055400 lö 11/05 08:30 lö 11/05 Munktellarenan 3 P08 Grp 3 KFUM Blacke...K Villastan Aros Basket    
11055500 lö 11/05 08:30 lö 11/05 Munktellarenan 4 P08 Grp 3 Skuru Basket Grön Kungsholmen Basket Eira    
11054001 lö 11/05 08:30 lö 11/05 Stiga B P06 Grp 2 KFUM Uppsal...t Sävja röd 19 - 22 Skuru IK Basket 2    
11054101 lö 11/05 08:30 lö 11/05 Stiga C P06 Grp 7 KFUM Uppsal...kdaws black 19 - 42 Djursholm Indians 07    
11050701 lö 11/05 08:45 lö 11/05 Ellfolk Arena P06 Grp 6 Eskilstuna Basket Blå 11 - 32 KFUM Uppsal...kdaws white    
11052401 lö 11/05 08:45 lö 11/05 Gökstensskolan P06 Grp 3 OBBK OBBK P06/07 15 - 43 KFUM Uppsal...lf Pack Red    
11051601 lö 11/05 08:45 lö 11/05 Skiftingehus P06 Grp 7 Skuru IK Basket 1 41 - 28 Täby Basket    
11051501 lö 11/05 09:00 lö 11/05 Stålforsskolan P06 Grp 3 Duvbo IK 12 - 54 Djursholm Indians Röd    
11051301 lö 11/05 09:00 lö 11/05 Torsharg F06 Grp 3 Täby Basket... Basket Röd 41 - 8 Huddinge Basket Röd    
11051001 lö 11/05 09:00 lö 11/05 Vilsta P06 Grp 2 KFUM Sundsvall Basket 14 - 53 Åkersberga Basket    
11051201 lö 11/05 09:00 lö 11/05 Årbyskolan P06 Grp 4 KFUM Tyresö Basket 32 - 33 Karlstad Suns    
11054900 lö 11/05 09:15 lö 11/05 Stiga A1 F07 Grp 5 AIK Basket Råsunda 22 - 29 KFUM Katrineholms IF    
11055000 lö 11/05 09:15 lö 11/05 Stiga A2 F07 Grp 4 Kungsholmen...ristineberg 11 - 56 KFUM Blackebergs IK    
11053600 lö 11/05 09:15 lö 11/05 Stiga A3 F07 Grp 7 Kungsholmen...Konradsberg 15 - 54 Östersund basket f 07    
11053700 lö 11/05 09:15 lö 11/05 Stiga A4 F07 Grp 4 Skuru IK - Basket 40 - 36 Duvbo IK Diamant    
11053800 lö 11/05 09:15 lö 11/05 Stiga A5 F07 Grp 3 KFUM Blacke...K Villastan 40 - 19 Kungsholmen Basket Eira 2    
11053900 lö 11/05 09:15 lö 11/05 Stiga A6 F07 Grp 3 BK Järva 24 - 14 Viby Basket Wildcats    
11050202 lö 11/05 09:30 lö 11/05 Bollhuset 1 F06 Grp 3 Eskilstuna Basket vit 48 - 12 Fryshuset B...t Hägersten    
11051102 lö 11/05 09:30 lö 11/05 Bollhuset 2 F06 Grp 6 KFUM Sundsvall Basket 34 - 36 Östervåla Buzzards    
11055201 lö 11/05 09:30 lö 11/05 Munktellarenan 1 P08 Grp 3 Täby Basket... Basket Vit Viby basket 1    
11055301 lö 11/05 09:30 lö 11/05 Munktellarenan 2 P08 Grp 1 Kungsholmen...Konradsberg KFUM Sundsvall Basket    
11055401 lö 11/05 09:30 lö 11/05 Munktellarenan 3 P08 Grp 3 Eskilstuna Basket 1 Viby basket 2    
11055501 lö 11/05 09:30 lö 11/05 Munktellarenan 4 F08 Grp 1 Kungsholmen... Essingen 2 Alvik Basket Ålsten    
11052600 lö 11/05 09:30 lö 11/05 Skjulsta 1 F08 Grp 2 Duvbo IK 2 IK Eos Vit    
11054200 lö 11/05 09:30 lö 11/05 Skjulsta 2 F08 Grp 2 Duvbo IK 1 KFUM Blacke...s IK Nälsta    
11054300 lö 11/05 09:30 lö 11/05 Skjulsta 3 F08 Grp 2 Eskilstuna Basket Vit AIK Basket Svart    
11054400 lö 11/05 09:30 lö 11/05 Skjulsta 4 F08 Grp 2 Duvbo IK 3 AIK Basket Gul    
11054002 lö 11/05 09:30 lö 11/05 Stiga B F03 Grp 1 BK Järva 41 - 35 Aros Basket    
11054102 lö 11/05 09:30 lö 11/05 Stiga C P04 Grp 3 Djursholm Indians 44 - 28 Eskilstuna Basket    
11050702 lö 11/05 09:45 lö 11/05 Ellfolk Arena P06 Grp 4 Eskilstuna Basket Vit 16 - 45 KFUM Uppsal...t Sävja vit    
11052402 lö 11/05 09:45 lö 11/05 Gökstensskolan P04 Grp 3 Karlstad Suns 53 - 25 BK Järva    
11051602 lö 11/05 09:45 lö 11/05 Skiftingehus P04 Grp 1 KFUM Central Basket 20 - 33 KFUM Lidingö Basket P05    
11051502 lö 11/05 10:00 lö 11/05 Stålforsskolan F06 Grp 6 FUBB 15 - 68 Djursholm Indians Röd    
11051302 lö 11/05 10:00 lö 11/05 Torsharg P04 Grp 1 Aros Basket 10 - 47 Huddinge Basket Röd    
11051002 lö 11/05 10:00 lö 11/05 Vilsta P05 Grp 1 Skuru Basket Grön 36 - 21 Huddinge Basket Röd    
11051202 lö 11/05 10:00 lö 11/05 Årbyskolan P03 Grp 1 KFUM Tyresö Basket 25 - 49 KFUM Lidingö Basket    
11054901 lö 11/05 10:15 lö 11/05 Stiga A1 F07 Grp 7 KFUM Blacke...s IK Nälsta 13 - 45 Duvbo IK Rubin    
11055001 lö 11/05 10:15 lö 11/05 Stiga A2 F07 Grp 5 KFUM Blacke...y-Ängby Röd 11 - 50 Kungsholmen Basket Eira    
11053601 lö 11/05 10:15 lö 11/05 Stiga A3 F08 Grp 1 Onsala Pirates BBK Färdig KFUM Blacke...g-Ängby Röd    
11053701 lö 11/05 10:15 lö 11/05 Stiga A4 F07 Grp 6 KFUM Uppsala Vit 45 - 35 Viby Basket Röd    
11053801 lö 11/05 10:15 lö 11/05 Stiga A5 P07 Grp 5 KFUM Liding...sket Vinröd 14 - 64 Täby basket    
11053901 lö 11/05 10:15 lö 11/05 Stiga A6 P07 Grp 5 Kungsholmen Basket 97 - 10 KFUM Blackebergs IK Svart    
11050203 lö 11/05 10:30 lö 11/05 Bollhuset 1 F05 Grp 1 Basketklubben Bjärred 305 52 - 13 Duvbo IK 2    
11051103 lö 11/05 10:30 lö 11/05 Bollhuset 2 F05 Grp 2 Täby basket röd 19 - 22 Spånga Basket 1    
11055202 lö 11/05 10:30 lö 11/05 Munktellarenan 1 P08 Grp 1 KFUM Katrineholms IF KFUM Blacke...K Vällingby    
11055302 lö 11/05 10:30 lö 11/05 Munktellarenan 2 P08 Grp 1 Åkersberga Basket Saints Östersun Basket    
11055402 lö 11/05 10:30 lö 11/05 Munktellarenan 3 F08 Grp 1 Kungsholmen...ristineberg KFUM 135 Tyresö    
11055502 lö 11/05 10:30 lö 11/05 Munktellarenan 4 F08 Grp 1 KFUM Blacke...an-Kälvesta Fryshuset B... F08 Älvjsö    
11052601 lö 11/05 10:30 lö 11/05 Skjulsta 1 F08 Grp 2 Uppsala Basket Jälla AIK Basket Grå    
11054201 lö 11/05 10:30 lö 11/05 Skjulsta 2 F08 Grp 1 Kungsholmen...et Essingen KFUM Blacke...g-Ängby Vit    
11054301 lö 11/05 10:30 lö 11/05 Skjulsta 3 F08 Grp 1 IK Eos Grön Djursholm Indians    
11054401 lö 11/05 10:30 lö 11/05 Skjulsta 4 F08 Grp 2 KFUM Tyresö Basket 2 AIK Basket Vit    
11054003 lö 11/05 10:30 lö 11/05 Stiga B P05 Grp 2 Köping Basket 16 - 34 Täby basket 1    
11054103 lö 11/05 10:30 lö 11/05 Stiga C P03 Grp 1 Spånga Basket 40 - 35 BK Järva    
11050703 lö 11/05 10:45 lö 11/05 Ellfolk Arena P05 Grp 2 PeU basket 27 - 29 Fryshuset B...ryshuset 23    
11052403 lö 11/05 10:45 lö 11/05 Gökstensskolan P05 Grp 1 Västerås 33 - 47 BK Järva    
11051603 lö 11/05 10:45 lö 11/05 Skiftingehus F05 Grp 1 AIK Basket 30 - 22 BK Järva    
11051503 lö 11/05 11:00 lö 11/05 Stålforsskolan F05 Grp 4 Onsala Pirates BBK 21 - 19 Duvbo IK 1    
11051303 lö 11/05 11:00 lö 11/05 Torsharg F05 Grp 4 Västerås basket 16 - 41 Spånga Basket 2    
11051003 lö 11/05 11:00 lö 11/05 Vilsta F04 Grp 3 Uppsala Basket F05 17 - 20 AIK Basket Gul    
11051203 lö 11/05 11:00 lö 11/05 Årbyskolan F04 Grp 3 Duvbo IK 40 - 16 KFUM BORÅS BASKET    
11054902 lö 11/05 11:15 lö 11/05 Stiga A1 F07 Grp 8 Viby Basket Vit 58 - 17 Fryshuset B...set Gröndal    
11055002 lö 11/05 11:15 lö 11/05 Stiga A2 F07 Grp 2 KFUM Tyresö Basket 13 - 30 Fryshuset B...Bagarmossen    
11053602 lö 11/05 11:15 lö 11/05 Stiga A3 F07 Grp 1 OBBK OBBK F07 34 - 52 KFUM Uppsala Röd    
11053702 lö 11/05 11:15 lö 11/05 Stiga A4 F07 Grp 1 KFUM Blackebergs IK Ekerö 42 - 63 Fryshuset B... Älvsjö Vit    
11053802 lö 11/05 11:15 lö 11/05 Stiga A5 P07 Grp 1 Djursholm I...Indians vit 64 - 18 KFUM Blackebergs IK Vit    
11053902 lö 11/05 11:15 lö 11/05 Stiga A6 F07 Grp 6 KFUM Blacke...y-Ängby Vit 19 - 55 AIK Basket Ulriksdal    
11050204 lö 11/05 11:30 lö 11/05 Bollhuset 1 F04 Grp 1 Täby basket Storm 32 - 26 Lindome Basket    
11051104 lö 11/05 11:30 lö 11/05 Bollhuset 2 F05 Grp 3 FUBB 22 - 37 Uppsala Basket    
11055203 lö 11/05 11:30 lö 11/05 Munktellarenan 1 P08 Grp 2 Skuru Basket Vit KFUM Uppsal...a (mix P/F)    
11055303 lö 11/05 11:30 lö 11/05 Munktellarenan 2 P08 Grp 2 KFUM Blackebergs IK Ekerö Skuru Basket GrönVit    
11055403 lö 11/05 11:30 lö 11/05 Munktellarenan 3 P08 Grp 2 Täby Basket... Basket Röd KFUM ÖREBRO BASKET 2    
11055503 lö 11/05 11:30 lö 11/05 Munktellarenan 4 P08 Grp 2 Eskilstuna Basket 2 Djursholm Indians    
11052602 lö 11/05 11:30 lö 11/05 Skjulsta 1 F08 Grp 1 Huddinge Basket 1 Eskilstuna Basket Blå    
11054202 lö 11/05 11:30 lö 11/05 Skjulsta 2 F08 Grp 2 Eskilstuna ...Edvardslund KFUM Blacke...Beckomberga    
11054302 lö 11/05 11:30 lö 11/05 Skjulsta 3 P08 Grp 1 KFUM ÖREBRO BASKET 1 KFUM Tyresö Basket    
11054402 lö 11/05 11:30 lö 11/05 Skjulsta 4 F08 Grp 1 KFUM Blacke...K Vällingby Täby Basket Röd    
11054004 lö 11/05 11:30 lö 11/05 Stiga B P03 Grp 1 Västerås Basket 23 - 14 Eskilstuna Basket    
11054104 lö 11/05 11:30 lö 11/05 Stiga C P05 Grp 3 Onsala Pirates BBK 61 - 9 KFUM Sundsvall Basket    
11050704 lö 11/05 11:45 lö 11/05 Ellfolk Arena F05 Grp 3 Åkersberga Basket 39 - 23 Täby basket vit    
11052404 lö 11/05 11:45 lö 11/05 Gökstensskolan P04 Grp 2 Huddinge Basket Svart 32 - 27 Onsala Pirates BBK    
11051604 lö 11/05 11:45 lö 11/05 Skiftingehus P05 Grp 4 Karlstad Suns 54 - 21 Djursholms Indians    
11051504 lö 11/05 12:00 lö 11/05 Stålforsskolan P05 Grp 3 KFUM Lidingö basket 49 - 35 Täby basket 2    
11051304 lö 11/05 12:00 lö 11/05 Torsharg P05 Grp 4 Fryshuset B...ryshuset 32 35 - 63 Åkersberga Basket    
11051004 lö 11/05 12:00 lö 11/05 Vilsta P04 Grp 2 KFUM ÖREBRO BASKET 30 - 45 Haga Haninge    
11051204 lö 11/05 12:00 lö 11/05 Årbyskolan F04 Grp 2 Eskilstuna Basket 10 - 82 Onsala Pirates BBK    
11054903 lö 11/05 12:15 lö 11/05 Stiga A1 P07 Grp 1 Onsala Pirates BBK Svart 40 - 27 Alvik 1    
11055003 lö 11/05 12:15 lö 11/05 Stiga A2 P07 Grp 4 KFUM Blackebergs IK Röd 35 - 49 Onsala Pirates BBK Orange    
11053603 lö 11/05 12:15 lö 11/05 Stiga A3 P07 Grp 3 Djursholm I...Indians röd 34 - 62 Alvik 2    
11053703 lö 11/05 12:15 lö 11/05 Stiga A4 P07 Grp 3 KFUM Katrineholms IF 29 - 25 KFUM Blackebergs IK Ekerö    
11053803 lö 11/05 12:15 lö 11/05 Stiga A5 P07 Grp 2 KFUM Lidingö Basket vit 27 - 60 Djursholm Indians    
11053903 lö 11/05 12:15 lö 11/05 Stiga A6 P07 Grp 2 KFUM Östers...sket Ungdom 47 - 41 Fryshuset B...huset Söder    
11050205 lö 11/05 12:30 lö 11/05 Bollhuset 1 F06 Grp 4 Fryshuset B...set Gröndal 12 - 42 Eskilstuna Basket blå    
11051105 lö 11/05 12:30 lö 11/05 Bollhuset 2 F06 Grp 5 Kungsholmen Basket Eira 43 - 2 Huddinge Basket Svart    
11052603 lö 11/05 12:30 lö 11/05 Skjulsta 1 P08 Grp 3 AIK Basket KFUM Blackebergs IK Ängby    
11054203 lö 11/05 12:30 lö 11/05 Skjulsta 2 F08 Grp 1 Huddinge Basket 2 KFUM Katrineholms IF    
11054303 lö 11/05 12:30 lö 11/05 Skjulsta 3 F08 Grp 2 Täby Basket Vit KFUM Tyresö Basket 1    
11054005 lö 11/05 12:30 lö 11/05 Stiga B F06 Grp 1 OBBK OBBK F06 52 - 12 Duvbo IK    
11054105 lö 11/05 12:30 lö 11/05 Stiga C F04 Grp 1 AIK Basket Svart 23 - 16 KFUM Sundsv...M Sundsvall    
11050705 lö 11/05 12:45 lö 11/05 Ellfolk Arena F06 Grp 2 Aros Basket 6 - 52 BK Järva Blå    
11052405 lö 11/05 12:45 lö 11/05 Gökstensskolan P06 Grp 5 KFUM Uppsal... Pack White 28 - 17 BK Järva    
11051605 lö 11/05 12:45 lö 11/05 Skiftingehus F04 Grp 2 Djursholm Indians 31 - 14 Huddinge Basket Röd    
11051505 lö 11/05 13:00 lö 11/05 Stålforsskolan F06 Grp 1 KFUM Katrineholms IF 24 - 36 BK Järva Gul    
11051305 lö 11/05 13:00 lö 11/05 Torsharg P06 Grp 5 Djursholm Indians vit 54 - 10 Nesodden IF Basket    
11051005 lö 11/05 13:00 lö 11/05 Vilsta F06 Grp 2 Djursholm Indians Vit 21 - 43 Kungsholmen...Konradsberg    
11051205 lö 11/05 13:00 lö 11/05 Årbyskolan F05 Grp 2 Östersund Basket 26 - 33 Huddinge Basket Svart    
11054904 lö 11/05 13:15 lö 11/05 Stiga A1 F07 Grp 8 KFUM Blacke...IK Kälvesta 31 - 34 Fryshuset B... Älvsjö Blå    
11055004 lö 11/05 13:15 lö 11/05 Stiga A2 P07 Grp 4 Fryshuset B... Björkhagen 37 - 26 KFUM Tyresö Basket    
11053604 lö 11/05 13:15 lö 11/05 Stiga A3 F07 Grp 2 Onsala Pirates BBK 53 - 14 FUBB    
11053704 lö 11/05 13:15 lö 11/05 Stiga A4 F07 Grp 3 BK Järva 17 - 52 KFUM Blacke...K Villastan    
11053804 lö 11/05 13:15 lö 11/05 Stiga A5 F07 Grp 3 Viby Basket Wildcats 9 - 71 Kungsholmen Basket Eira 2    
11053904 lö 11/05 13:15 lö 11/05 Stiga A6 F07 Grp 4 KFUM Blackebergs IK 25 - 46 Duvbo IK Diamant    
11050206 lö 11/05 13:30 lö 11/05 Bollhuset 1 F06 Grp 5 Västerås basket 52 - 22 KFUM Uppsala basket    
11051106 lö 11/05 13:30 lö 11/05 Bollhuset 2 F06 Grp 3 Eskilstuna Basket vit 31 - 22 Täby Basket... Basket Röd    
11055304 lö 11/05 13:30 lö 11/05 Munktellarenan 2 P08 Grp 3 Skuru Basket Grön Viby basket 1    
11055504 lö 11/05 13:30 lö 11/05 Munktellarenan 4 P08 Grp 3 Eskilstuna Basket 1 KFUM Blacke...K Villastan    
11054204 lö 11/05 13:30 lö 11/05 Skjulsta 2 F08 Grp 2 Kungsholmen Basket Eira AIK Basket Svart    
11054304 lö 11/05 13:30 lö 11/05 Skjulsta 3 F08 Grp 2 Östersund basket f08 Duvbo IK 2    
11054403 lö 11/05 13:30 lö 11/05 Skjulsta 4 F08 Grp 2 KFUM Blacke...s IK Nälsta Eskilstuna Basket Vit    
11054006 lö 11/05 13:30 lö 11/05 Stiga B P06 Grp 6 Aros Basket 16 - 56 KFUM Uppsal...kdaws white    
11054106 lö 11/05 13:30 lö 11/05 Stiga C P06 Grp 2 KFUM Uppsal...t Sävja röd 38 - 25 KFUM Sundsvall Basket    
11050706 lö 11/05 13:45 lö 11/05 Ellfolk Arena P06 Grp 6 Huddinge Basket Svart 39 - 28 Eskilstuna Basket Blå    
11052406 lö 11/05 13:45 lö 11/05 Gökstensskolan P06 Grp 1 KFUM Örebro Basket 6 - 69 Alvik Basket    
11051606 lö 11/05 13:45 lö 11/05 Skiftingehus P06 Grp 1 Huddinge Basket Röd 30 - 31 KFUM Uppsal...ackdaws red    
11051506 lö 11/05 14:00 lö 11/05 Stålforsskolan P06 Grp 4 KFUM Uppsal...t Sävja vit 29 - 37 Karlstad Suns    
11051306 lö 11/05 14:00 lö 11/05 Torsharg P06 Grp 3 Duvbo IK 18 - 38 OBBK OBBK P06/07    
11051006 lö 11/05 14:00 lö 11/05 Vilsta P06 Grp 3 Djursholm Indians Röd 27 - 35 KFUM Uppsal...lf Pack Red    
11051206 lö 11/05 14:00 lö 11/05 Årbyskolan P06 Grp 2 Skuru IK Basket 2 26 - 53 Åkersberga Basket    
11054905 lö 11/05 14:15 lö 11/05 Stiga A1 F07 Grp 7 Duvbo IK Rubin 69 - 24 Östersund basket f 07    
11055005 lö 11/05 14:15 lö 11/05 Stiga A2 P07 Grp 5 KFUM Blackebergs IK Svart 16 - 91 Täby basket    
11053605 lö 11/05 14:15 lö 11/05 Stiga A3 F07 Grp 5 AIK Basket Råsunda 61 - 5 KFUM Blacke...y-Ängby Röd    
11053705 lö 11/05 14:15 lö 11/05 Stiga A4 F07 Grp 5 KFUM Katrineholms IF 42 - 40 Kungsholmen Basket Eira    
11053805 lö 11/05 14:15 lö 11/05 Stiga A5 F07 Grp 7 KFUM Blacke...s IK Nälsta 50 - 29 Kungsholmen...Konradsberg    
11053905 lö 11/05 14:15 lö 11/05 Stiga A6 F07 Grp 4 Skuru IK - Basket 49 - 13 Kungsholmen...ristineberg    
11050207 lö 11/05 14:30 lö 11/05 Bollhuset 1 F06 Grp 3 Fryshuset B...t Hägersten 34 - 14 Huddinge Basket Röd    
11051107 lö 11/05 14:30 lö 11/05 Bollhuset 2 F06 Grp 4 Täby Basket... Basket Vit 30 - 28 Kfum Sundsvall Blå    
11055204 lö 11/05 14:30 lö 11/05 Munktellarenan 1 P08 Grp 3 Kungsholmen Basket Eira Viby basket 2    
11055305 lö 11/05 14:30 lö 11/05 Munktellarenan 2 F08 Grp 1 IK Eos Grön KFUM Blacke...an-Kälvesta    
11055404 lö 11/05 14:30 lö 11/05 Munktellarenan 3 F08 Grp 2 Duvbo IK 3 Uppsala Basket Jälla    
11055505 lö 11/05 14:30 lö 11/05 Munktellarenan 4 F08 Grp 1 Kungsholmen... Essingen 2 KFUM Blacke...g-Ängby Röd    
11054404 lö 11/05 14:30 lö 11/05 Skjulsta 4 F08 Grp 1 KFUM 135 Tyresö KFUM Blacke...g-Ängby Vit    
11054007 lö 11/05 14:30 lö 11/05 Stiga B P03 Grp 1 BK Järva 61 - 29 KFUM Tyresö Basket    
11054107 lö 11/05 14:30 lö 11/05 Stiga C P04 Grp 3 Eskilstuna Basket 28 - 29 BK Järva    
11050707 lö 11/05 14:45 lö 11/05 Ellfolk Arena P06 Grp 4 Eskilstuna Basket Vit 11 - 56 KFUM Tyresö Basket    
11052407 lö 11/05 14:45 lö 11/05 Gökstensskolan P06 Grp 7 Skuru IK Basket 1 36 - 19 KFUM Uppsal...kdaws black    
11051607 lö 11/05 14:45 lö 11/05 Skiftingehus P06 Grp 7 Täby Basket 40 - 22 Djursholm Indians 07    
11051507 lö 11/05 15:00 lö 11/05 Stålforsskolan F06 Grp 6 FUBB 18 - 44 KFUM Sundsvall Basket    
11051307 lö 11/05 15:00 lö 11/05 Torsharg F06 Grp 6 Djursholm Indians Röd 46 - 23 Östervåla Buzzards    
11051007 lö 11/05 15:00 lö 11/05 Vilsta P04 Grp 1 Huddinge Basket Röd 31 - 10 KFUM Central Basket    
11051207 lö 11/05 15:00 lö 11/05 Årbyskolan P04 Grp 1 KFUM Lidingö Basket P05 34 - 29 Aros Basket    
11054906 lö 11/05 15:15 lö 11/05 Stiga A1 P07 Grp 5 Kungsholmen Basket 73 - 17 KFUM Liding...sket Vinröd    
11055006 lö 11/05 15:15 lö 11/05 Stiga A2 F07 Grp 1 Fryshuset B... Älvsjö Vit 23 - 33 KFUM Uppsala Röd    
11053606 lö 11/05 15:15 lö 11/05 Stiga A3 P08 Grp 1 KFUM Sundsvall Basket KFUM Katrineholms IF    
11053706 lö 11/05 15:15 lö 11/05 Stiga A4 F07 Grp 6 AIK Basket Ulriksdal 55 - 25 Viby Basket Röd    
11053806 lö 11/05 15:15 lö 11/05 Stiga A5 F07 Grp 1 KFUM Blackebergs IK Ekerö 45 - 55 OBBK OBBK F07    
11053906 lö 11/05 15:15 lö 11/05 Stiga A6 F07 Grp 6 KFUM Blacke...y-Ängby Vit 27 - 51 KFUM Uppsala Vit    
11050208 lö 11/05 15:30 lö 11/05 Bollhuset 1 F04 Grp 3 Duvbo IK 29 - 27 Uppsala Basket F05    
11051108 lö 11/05 15:30 lö 11/05 Bollhuset 2 F05 Grp 4 Spånga Basket 2 16 - 52 Duvbo IK 1    
11055205 lö 11/05 15:30 lö 11/05 Munktellarenan 1 F08 Grp 1 Kungsholmen...ristineberg KFUM Blacke...K Vällingby    
11055306 lö 11/05 15:30 lö 11/05 Munktellarenan 2 P08 Grp 2 Skuru Basket GrönVit Eskilstuna Basket 2    
11055405 lö 11/05 15:30 lö 11/05 Munktellarenan 3 F08 Grp 1 Fryshuset B... F08 Älvjsö Huddinge Basket 1    
11055506 lö 11/05 15:30 lö 11/05 Munktellarenan 4 F08 Grp 1 Kungsholmen...et Essingen Täby Basket Röd    
11052604 lö 11/05 15:30 lö 11/05 Skjulsta 1 F08 Grp 2 KFUM Blacke...Beckomberga AIK Basket Gul    
11054305 lö 11/05 15:30 lö 11/05 Skjulsta 3 P08 Grp 1 Östersun Basket KFUM Blacke...K Vällingby    
11054405 lö 11/05 15:30 lö 11/05 Skjulsta 4 P08 Grp 1 Kungsholmen...Konradsberg KFUM Tyresö Basket    
11054008 lö 11/05 15:30 lö 11/05 Stiga B P03 Grp 1 Eskilstuna Basket 29 - 38 Spånga Basket    
11054108 lö 11/05 15:30 lö 11/05 Stiga C F04 Grp 3 KFUM BORÅS BASKET 8 - 35 AIK Basket Gul    
11050708 lö 11/05 15:45 lö 11/05 Ellfolk Arena F05 Grp 1 BK Järva 12 - 54 Basketklubben Bjärred 305    
11052408 lö 11/05 15:45 lö 11/05 Gökstensskolan P05 Grp 1 BK Järva 41 - 5 Huddinge Basket Röd    
11051608 lö 11/05 15:45 lö 11/05 Skiftingehus P05 Grp 1 Västerås 23 - 31 Skuru Basket Grön    
11051508 lö 11/05 16:00 lö 11/05 Stålforsskolan P04 Grp 3 Djursholm Indians 36 - 46 Karlstad Suns    
11051308 lö 11/05 16:00 lö 11/05 Torsharg F05 Grp 1 Duvbo IK 2 21 - 22 AIK Basket    
11051008 lö 11/05 16:00 lö 11/05 Vilsta F05 Grp 4 Västerås basket 15 - 47 Onsala Pirates BBK    
11051208 lö 11/05 16:00 lö 11/05 Årbyskolan P03 Grp 1 KFUM Lidingö Basket 59 - 26 Västerås Basket    
11054907 lö 11/05 16:15 lö 11/05 Stiga A1 P07 Grp 2 KFUM Östers...sket Ungdom 38 - 39 KFUM Lidingö Basket vit    
11055007 lö 11/05 16:15 lö 11/05 Stiga A2 P07 Grp 3 KFUM Blackebergs IK Ekerö 35 - 58 Alvik 2    
11053607 lö 11/05 16:15 lö 11/05 Stiga A3 P07 Grp 1 Djursholm I...Indians vit 34 - 47 Onsala Pirates BBK Svart    
11053707 lö 11/05 16:15 lö 11/05 Stiga A4 P07 Grp 2 Fryshuset B...huset Söder 30 - 48 Djursholm Indians    
11053807 lö 11/05 16:15 lö 11/05 Stiga A5 P07 Grp 3 KFUM Katrineholms IF 33 - 51 Djursholm I...Indians röd    
11053907 lö 11/05 16:15 lö 11/05 Stiga A6 P08 Grp 1 KFUM ÖREBRO BASKET 1 Färdig Åkersberga Basket Saints    
11050209 lö 11/05 16:30 lö 11/05 Bollhuset 1 F06 Slutspel A 1/8 Final Kungsholmen...Konradsberg 25 - 22 Täby Basket... Basket Röd    
11051109 lö 11/05 16:30 lö 11/05 Bollhuset 2 F03 Grp 1 Lidingö Basket 38 - 26 Täby basket Liberty    
11055206 lö 11/05 16:30 lö 11/05 Munktellarenan 1 P08 Grp 2 Skuru Basket Vit KFUM Blackebergs IK Ekerö    
11055307 lö 11/05 16:30 lö 11/05 Munktellarenan 2 F08 Grp 2 Aros Basket Täby Basket Vit    
11055406 lö 11/05 16:30 lö 11/05 Munktellarenan 3 P08 Grp 3 Täby Basket... Basket Vit KFUM Blackebergs IK Ängby    
11055507 lö 11/05 16:30 lö 11/05 Munktellarenan 4 F08 Grp 2 KFUM Tyresö Basket 1 Kungsholmen Basket Eira 2    
11052605 lö 11/05 16:30 lö 11/05 Skjulsta 1 F08 Grp 2 IK Eos Vit AIK Basket Vit    
11054205 lö 11/05 16:30 lö 11/05 Skjulsta 2 F08 Grp 1 KFUM Katrineholms IF Djursholm Indians    
11054306 lö 11/05 16:30 lö 11/05 Skjulsta 3 F08 Grp 1 Alvik Basket Ålsten Huddinge Basket 2    
11054406 lö 11/05 16:30 lö 11/05 Skjulsta 4 F08 Grp 2 Duvbo IK 1 KFUM Tyresö Basket 2    
11054009 lö 11/05 16:30 lö 11/05 Stiga B P05 Grp 2 Täby basket 1 41 - 31 Fryshuset B...ryshuset 23    
11054109 lö 11/05 16:30 lö 11/05 Stiga C P06 Slutspel A 1/8 Final KFUM Örebro Basket 24 - 38 KFUM Uppsal...t Sävja röd    
11050709 lö 11/05 16:45 lö 11/05 Ellfolk Arena P06 Slutspel A 1/8 Final Huddinge Basket Svart 9 - 41 KFUM Tyresö Basket    
11052409 lö 11/05 16:45 lö 11/05 Gökstensskolan P06 Slutspel A 1/8 Final Åkersberga Basket 31 - 30 Djursholm Indians Röd    
11051609 lö 11/05 16:45 lö 11/05 Skiftingehus P06 Slutspel A 1/8 Final Skuru IK Basket 1 12 - 31 Täby Basket    
11051509 lö 11/05 17:00 lö 11/05 Stålforsskolan P06 Slutspel A 1/8 Final KFUM Uppsal...lf Pack Red 40 - 20 KFUM Uppsal...kdaws white    
11051309 lö 11/05 17:00 lö 11/05 Torsharg P06 Slutspel A 1/8 Final Karlstad Suns 49 - 40 Nesodden IF Basket    
11051009 lö 11/05 17:00 lö 11/05 Vilsta P06 Slutspel B 1/8 Final Duvbo IK 11 - 29 KFUM Sundsvall Basket    
11051209 lö 11/05 17:00 lö 11/05 Årbyskolan P05 Grp 2 Köping Basket 22 - 33 PeU basket    
11054908 lö 11/05 17:15 lö 11/05 Stiga A1 P07 Grp 1 KFUM Blackebergs IK Vit 12 - 76 Alvik 1    
11055008 lö 11/05 17:15 lö 11/05 Stiga A2 P07 Grp 4 KFUM Tyresö Basket 19 - 79 Onsala Pirates BBK Orange    
11053608 lö 11/05 17:15 lö 11/05 Stiga A3 F07 Grp 8 KFUM Blacke...IK Kälvesta 38 - 32 Viby Basket Vit    
11053708 lö 11/05 17:15 lö 11/05 Stiga A4 F07 Grp 8 Fryshuset B... Älvsjö Blå 37 - 27 Fryshuset B...set Gröndal    
11053808 lö 11/05 17:15 lö 11/05 Stiga A5 P07 Grp 4 Fryshuset B... Björkhagen 34 - 59 KFUM Blackebergs IK Röd    
11053908 lö 11/05 17:15 lö 11/05 Stiga A6 F07 Grp 2 KFUM Tyresö Basket 18 - 31 Onsala Pirates BBK    
11050210 lö 11/05 17:30 lö 11/05 Bollhuset 1 F06 Slutspel A 1/8 Final KFUM Katrineholms IF 44 - 17 Eskilstuna Basket blå    
11051110 lö 11/05 17:30 lö 11/05 Bollhuset 2 F06 Slutspel A 1/8 Final Djursholm Indians Röd 42 - 21 KFUM Uppsala basket    
11055308 lö 11/05 17:30 lö 11/05 Munktellarenan 2 F08 Grp 1 Onsala Pirates BBK Eskilstuna Basket Blå    
11052606 lö 11/05 17:30 lö 11/05 Skjulsta 1 F08 Grp 2 Eskilstuna ...Edvardslund AIK Basket Grå    
11054206 lö 11/05 17:30 lö 11/05 Skjulsta 2 P08 Grp 3 Aros Basket AIK Basket    
11054307 lö 11/05 17:30 lö 11/05 Skjulsta 3 P08 Grp 2 Täby Basket... Basket Röd Djursholm Indians    
11054407 lö 11/05 17:30 lö 11/05 Skjulsta 4 P08 Grp 2 KFUM ÖREBRO BASKET 2 KFUM Uppsal...a (mix P/F)    
11054010 lö 11/05 17:30 lö 11/05 Stiga B F06 Slutspel B 1/8 Final Kungsholmen Basket Eira 31 - 16 FUBB    
11054110 lö 11/05 17:30 lö 11/05 Stiga C F06 Slutspel A 1/8 Final Västerås basket 39 - 19 KFUM Sundsvall Basket    
11050710 lö 11/05 17:45 lö 11/05 Ellfolk Arena P06 Slutspel B 1/8 Final OBBK OBBK P06/07 47 - 18 BK Järva    
11052410 lö 11/05 17:45 lö 11/05 Gökstensskolan P06 Slutspel B 1/8 Final Djursholm Indians 07 41 - 19 Huddinge Basket Röd    
11051610 lö 11/05 17:45 lö 11/05 Skiftingehus F05 Grp 3 Täby basket vit 18 - 16 Uppsala Basket    
11051510 lö 11/05 18:00 lö 11/05 Stålforsskolan P06 Slutspel B 1/8 Final KFUM Uppsal... Pack White 30 - 20 Aros Basket    
11051310 lö 11/05 18:00 lö 11/05 Torsharg P06 Slutspel B 1/8 Final KFUM Uppsal...t Sävja vit 37 - 26 KFUM Uppsal...kdaws black    
11051010 lö 11/05 18:00 lö 11/05 Vilsta P06 Slutspel B 1/8 Final Eskilstuna Basket Blå 31 - 34 Eskilstuna Basket Vit    
11051210 lö 11/05 18:00 lö 11/05 Årbyskolan F06 Slutspel B 1/8 Final Duvbo IK 21 - 29 Fryshuset B...set Gröndal    
11054909 lö 11/05 18:15 lö 11/05 Stiga A1 F07 Grp 2 Fryshuset B...Bagarmossen 46 - 9 FUBB    
11050211 lö 11/05 18:30 lö 11/05 Bollhuset 1 F04 Grp 1 Täby basket Storm 16 - 56 AIK Basket Svart