Siste resultat

Eskilstuna Basket Cup 2019 begynner
Slutt
10/5
11/5
12/5

Finals

  Kampnr Tid Bane Gruppe Runde Hjemmelag Resultat  Bortelag    
12055008 sø 12/05 16:30 sø 12/05 Stiga A2 P07 Slutspel A Final Onsala Pirates BBK Svart 31 - 30 Alvik 2    
12054909 sø 12/05 16:30 sø 12/05 Stiga A1 P07 Slutspel B Final Djursholm I...Indians vit 61 - 36 KFUM Lidingö Basket vit    
12050709 sø 12/05 16:30 sø 12/05 Ellfolk Arena P06 Slutspel A Final Alvik Basket 52 - 30 Djursholm Indians vit    
12050708 sø 12/05 15:30 sø 12/05 Ellfolk Arena P06 Slutspel B Final KFUM Uppsal...t Sävja vit 31 - 34 Djursholm Indians 07    
12054006 sø 12/05 14:30 sø 12/05 Stiga B P05 Slutspel A Final Täby basket 2 40 - 55 KFUM Lidingö basket    
12054109 sø 12/05 17:00 sø 12/05 Stiga C P05 Slutspel B Final Västerås 38 - 30 Onsala Pirates BBK    
12054004 sø 12/05 12:10 sø 12/05 Stiga B P04 Slutspel A Final Huddinge Basket Röd 44 - 63 Karlstad Suns    
12051209 sø 12/05 16:45 sø 12/05 Årbyskolan P04 Slutspel B Final KFUM ÖREBRO BASKET 39 - 24 Onsala Pirates BBK    
12054008 sø 12/05 16:50 sø 12/05 Stiga B P03 Slutspel A Final Spånga Basket 44 - 33 BK Järva    
12054908 sø 12/05 15:30 sø 12/05 Stiga A1 F07 Slutspel A Final Onsala Pirates BBK 39 - 35 Duvbo IK Rubin    
12053608 sø 12/05 16:30 sø 12/05 Stiga A3 F07 Slutspel B Final Kungsholmen Basket Eira 37 - 8 KFUM Tyresö Basket    
12050209 sø 12/05 16:30 sø 12/05 Bollhuset 1 F06 Slutspel A Final Västerås basket 30 - 23 Eskilstuna Basket vit    
12050707 sø 12/05 14:30 sø 12/05 Ellfolk Arena F06 Slutspel B Final Kfum Sundsvall Blå 26 - 29 Djursholm Indians Vit    
12051109 sø 12/05 16:30 sø 12/05 Bollhuset 2 F05 Slutspel A Final Onsala Pirates BBK 40 - 23 Duvbo IK 1    
12050210 sø 12/05 17:30 sø 12/05 Bollhuset 1 F05 Slutspel B Final Spånga Basket 2 29 - 24 Uppsala Basket    
12054005 sø 12/05 13:20 sø 12/05 Stiga B F04 Slutspel A Final AIK Basket Svart 28 - 44 Onsala Pirates BBK    
12051208 sø 12/05 15:45 sø 12/05 Årbyskolan F04 Slutspel B Final KFUM Sundsv...M Sundsvall 25 - 27 Uppsala Basket F05    
12054007 sø 12/05 15:40 sø 12/05 Stiga B F03 Slutspel A Final Lidingö Basket 34 - 33 BK Järva    
  Kampnr Tid Bane Gruppe Runde Hjemmelag Resultat  Bortelag    
12054108 sø 12/05 16:00 sø 12/05 Stiga C F03 Placeringsmatch 3-4 Täby basket Liberty 0 - 20 Aros Basket    
12050208 sø 12/05 15:30 sø 12/05 Bollhuset 1 F05 Slutspel B Semi final FUBB 28 - 34 Spånga Basket 2    
12051108 sø 12/05 15:30 sø 12/05 Bollhuset 2 F05 Slutspel B Semi final Täby basket röd 15 - 20 Uppsala Basket    
12054107 sø 12/05 15:00 sø 12/05 Stiga C P05 Slutspel B Semi final Djursholms Indians 23 - 36 Onsala Pirates BBK    
12051207 sø 12/05 14:45 sø 12/05 Årbyskolan P04 Slutspel B Semi final Onsala Pirates BBK 38 - 33 Djursholm Indians    
12050207 sø 12/05 14:30 sø 12/05 Bollhuset 1 F05 Slutspel A Semi final Basketklubben Bjärred 305 21 - 28 Onsala Pirates BBK    
12051107 sø 12/05 14:30 sø 12/05 Bollhuset 2 F05 Slutspel A Semi final Duvbo IK 1 24 - 19 Åkersberga Basket    
12053607 sø 12/05 14:30 sø 12/05 Stiga A3 P07 Slutspel A Semi final Onsala Pirates BBK Svart 41 - 36 Onsala Pirates BBK Orange    
12053706 sø 12/05 14:30 sø 12/05 Stiga A4 P07 Slutspel B Semi final Djursholm I...Indians vit 46 - 31 Fryshuset B... Björkhagen    
12053806 sø 12/05 14:30 sø 12/05 Stiga A5 P07 Slutspel B Semi final KFUM Lidingö Basket vit 36 - 35 KFUM Katrineholms IF    
12054907 sø 12/05 14:30 sø 12/05 Stiga A1 F07 Slutspel B Semi final KFUM Tyresö Basket 41 - 17 KFUM Blacke...y-Ängby Vit    
12055007 sø 12/05 14:30 sø 12/05 Stiga A2 P07 Slutspel A Semi final KFUM Blackebergs IK Röd 31 - 43 Alvik 2    
12054106 sø 12/05 14:00 sø 12/05 Stiga C P05 Slutspel B Semi final Västerås 49 - 33 Fryshuset B...ryshuset 32    
12051206 sø 12/05 13:45 sø 12/05 Årbyskolan P04 Slutspel B Semi final Aros Basket 24 - 41 KFUM ÖREBRO BASKET    
12050206 sø 12/05 13:30 sø 12/05 Bollhuset 1 F06 Slutspel A Semi final BK Järva Gul 30 - 43 Västerås basket    
12050706 sø 12/05 13:30 sø 12/05 Ellfolk Arena P06 Slutspel A Semi final Djursholm Indians vit 45 - 33 KFUM Tyresö Basket    
12051106 sø 12/05 13:30 sø 12/05 Bollhuset 2 F06 Slutspel A Semi final BK Järva Blå 8 - 22 Eskilstuna Basket vit    
12052406 sø 12/05 13:30 sø 12/05 Gökstensskolan P06 Slutspel A Semi final Alvik Basket 49 - 30 KFUM Uppsal...lf Pack Red    
12053606 sø 12/05 13:30 sø 12/05 Stiga A3 F07 Slutspel A Semi final Duvbo IK Rubin 34 - 26 AIK Basket Ulriksdal    
12054906 sø 12/05 13:30 sø 12/05 Stiga A1 F07 Slutspel B Semi final Viby Basket Vit 7 - 71 Kungsholmen Basket Eira    
12055006 sø 12/05 13:30 sø 12/05 Stiga A2 F07 Slutspel A Semi final Onsala Pirates BBK 40 - 38 KFUM Katrineholms IF    
12054105 sø 12/05 13:00 sø 12/05 Stiga C F03 Grp 1 Lidingö Basket 36 - 24 BK Järva    
12051205 sø 12/05 12:45 sø 12/05 Årbyskolan F04 Slutspel B Semi final KFUM Sundsv...M Sundsvall 34 - 13 Eskilstuna Basket    
12050205 sø 12/05 12:30 sø 12/05 Bollhuset 1 F05 Slutspel B 1/4 Final Täby basket röd 32 - 23 Västerås basket    
12050705 sø 12/05 12:30 sø 12/05 Ellfolk Arena P06 Slutspel B Semi final Djursholm Indians 07 35 - 22 OBBK OBBK P06/07    
12051105 sø 12/05 12:30 sø 12/05 Bollhuset 2 F05 Slutspel B 1/4 Final Uppsala Basket 32 - 7 BK Järva    
12052405 sø 12/05 12:30 sø 12/05 Gökstensskolan P06 Slutspel B Semi final KFUM Sundsvall Basket 24 - 37 KFUM Uppsal...t Sävja vit    
12053605 sø 12/05 12:30 sø 12/05 Stiga A3 P07 Slutspel B 1/4 Final KFUM Katrineholms IF 39 - 38 Fryshuset B...huset Söder    
12053705 sø 12/05 12:30 sø 12/05 Stiga A4 P07 Slutspel A 1/4 Final Alvik 2 33 - 31 Kungsholmen Basket    
12053805 sø 12/05 12:30 sø 12/05 Stiga A5 P07 Slutspel B 1/4 Final Fryshuset B... Björkhagen 49 - 11 KFUM Liding...sket Vinröd    
12053905 sø 12/05 12:30 sø 12/05 Stiga A6 P07 Slutspel A 1/4 Final Onsala Pirates BBK Orange 63 - 43 Täby basket    
Cejm.se